Dodaj do ulubionych

Rozkład Drogowskaz ...co robić jak poprawić sytuac

25.02.19, 00:33

Rozkład Drogowskaz ...co robić jak poprawić sytuację Rozkład Drogowskaz ...co robić jak poprawić swoją sytuację?

Jedno co mogę napisać to , że trudny jest ten rok dla mnie , umowy nie mam przedłużonej w pracy i do końca miesiąca pracuję a potem bezrobocie porażka - chłopak kłótnia i dowidzenia powiedzenie sobie... , chciałam zapisać się do ważnych egzaminów ale przez tą pierońską pracę nie mogłam nawet skorzystać z telefonu przez 8 godzin obowiązywał mnie 15 minut przerwy i wtedy można było pogadać , upierdliwa kierowniczka ciężkooo...Migreny dostałam od tego myślenia jak wyjść z tej teraz sytuacji Trudności jakoś tak mnie załamały że nie wiem co mam robić .
Jestem w 5 roku osobistym a wtedy takie różne niefajne sytuacje się dzieją , tracimy wiele już kiedyś to przerabiałam i było podobnie ..a może to taki czas ale jakoś milej zwalić to na 5 rok osobisty.

Rozkład skorzystałam z Drogowskaz:
Obecna sytuacja 9 Puchatrów
To o niebawem ,przyszłośc 5 Kijów
Gdzie jest prpblem 5 Mieczy
Przeszkody i moje trudnośći SIŁA
Jak postępuję 9 mieczy
Rada , Wskazówka Zakochani
Wynik , rezultat 9 kijów

Obecna sytuacja 9 Puchatrów

To o niebawem ,przyszłośc 5 Kijów
Ruszam z miejsca , zaczynam kręcić do przodu , najważniejsze , że nie stoję w miejscu i nie czekam w tej okrponej karcie 9 mieczy .

Gdzie jest prpblem 5 Mieczy

Porażka , która mnie dotkneła załamała , zawsze udawało mi się obmyślić sytuację co dalej , jak zadecydować aby wyszło na moim .
Teraz czuję sie że zostałam pokonana przez sytuację straciłam pracę , rozstałam z facetem - jedno by mi starczyło ale jeśli dwie opcje mnie dotkneły to troche za dużo.

Przeszkody i moje trudnośći SIŁA
Boję się że nie potrafię sobie znależć pracy , faceta nowego albo że ,,nowe'' nie będzie tak dobre jak stare - jak stary facet ...nie wierzę w siebie , czuję się tak jak by ktoś ze mnie wszystkie siły wypłukał , depresyjnie .

Jak postępuję 9 mieczy
Kryzys , brak wiary w siebie ,

Rada , Wskazówka : Zakochani
Chyba stanełam nad wyborem aby coś zrobić bo się zaczynam dusić w tej 9 mieczy, okropnie czuję się w tej energii depresyjnie .
Zakochani to zamknięcie tego co mnie męczy ...był facet ale się zmył nie wyszło to mimo wszystko trzeba myślec dalej układać życie , dokonywać wyborów , tak samo z pracą trudno iddziemy dalej i nie wracamy w to miejsce nawet myślami bo to nie daje mi energii tylko odbiera .

Podsumowanie 9 kijów
Brak zaufania i brak kontroli nad sprawami ,ale bynajmniej już chociaż nie ma 9 mieczy tak się nie martwię co dalej ...

Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
Ani osób, bez znaczenia poznanych...
Nie ma, niedorzecznych marzeń...
Ani myśli, na pustkę rzucanych.
Obserwuj wątek
    • spotkania_z_tarotem Re: Rozkład Drogowskaz ...co robić jak poprawić s 25.02.19, 19:50
      Podchodziłam do tego wątku kilkakrotnie... nie bardzo on mi się układa w całość, ale rozkład zrobiłaś dobrze, więc najwyraźniej sytuacja jest bardzo pokręcona.
      9 Pucharów. To jest zazwyczaj dobra karta. Niestety nie tutaj. Dlaczego? Bo to cisza przed burzą. Zbieraj siły. Absolutnie nie wolno Ci się teraz dołować, moc 9 Pucharów potrwa jeszcze tylko do końca lutego. Jeśli w tym czasie rozprawisz się z własnymi demonami - wyjdziesz cało z opresji smile
      5 Buław i 5 Mieczy - nie mogę interpretować tych dwóch kart osobno. Razem dają 10 - energię całości, ale tutaj trzeba uważać. 5 Buław to stres, spięcia, konflikty, walka wewnętrzna i przeszkody zewnętrzne spowodowane utratą pracy, a co za tym idzie: 5 Mieczy, czyli zła passa i ból po podwójnej stracie: pracy i partnera. Nie poddaj się energii 5 Mieczy: one oznaczają Twoje własne ograniczenia, ból i smutek. A z tym, co się dzieje w naszej głowie zawsze możemy coś zrobić. Wyjdź naprzeciw zmianie:
      SIŁA
      Siła drzemie w Tobie, musisz ją obudzić i dotrzeć do niej zanim dopadną Cię rozterki. Widzę dużo możliwości w tej karcie. Czy masz zwierzątko? Może ktoś z rodziny ma? Wybierz sobie małego (albo dużegosmile) przyjaciela na powiernika smutków. Niech to będzie nawet królik ze sklepu zoologicznego (wiewiórka z parku/świnka morska znajomych), jeśli nie może to być pies, czy kot, który należy do Ciebie, lub kogoś z rodziny. Zaprzyjaźnij się z tym wybranym zwierzakiem i poproś w duchu, aby podzielił się z Tobą swoją mocą. Koniecznie idź do parku. Wśród natury pomyśl racjonalnie jakie masz realne szanse na nową pracę, jak jej szukać, jak rozprawić się z samotnością. Spisz to wszystko w punktach na kartce, a na samej górze tej kartki napisz dużymi literami: SIŁA. Potem zrób plan według tych punktów: kiedy powysyłasz CV, kiedy pójdziesz w sympatycznie miejsce ze znajomymi, lub spędzisz pół nocy na ulubionym portalu społecznościowym urządzając sobie pogaduchy na wesoło.
      9 Mieczy - o tej karcie na szczęście możesz zapomnieć, bo przecież już nie będziesz tak postępować, tylko tak jak napisałam wyżej smile Nie ma już energii 9 Mieczy w Twoim życiu. O ile zamienisz ją w energię Siły.
      Zakochani: oczywiście, jesteś w sytuacji wyboru nowej drogi życiowej, jednak to mało konkretne. Pojawią się większe (ale całkiem realne) dylematy: na jakie ogłoszenia o pracę najlepiej odpowiedzieć. Jakiego wynagrodzenia zażądać. Czy pożyczyć od kogoś pieniądze. Czy szukać nowego partnera. Kiedy zapisać się na egzaminy. Itp, itd... takie rozterki i dylematy dotykają każdego. U Ciebie jednak spiętrzyły się one i zapętliły, o czym mówi karta 9 Buław. Oznacza jednocześnie pętlę z kartą 9 Pucharów - wyjdziesz cało z opresji i te wszystkie problemy ujarzmisz, ruszysz dalej do przodu całkiem gładko, czego Ci z całego serca życzęsmile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka