Dodaj do ulubionych

prośba o karty - co będzie korzystniejsze

15.03.19, 13:09
Zwracam się do jakiejś duszy z prośbą o położenie kart (może być bez interpretacji), co będzie dla mnie korzystniejsze. W podziękowaniach mogę również rozłożyć karty lub dokonać interpretacji rozkładu (oczywiście proszę brać pod uwagę, że rzadko używam kart i tylko na własny użytek). W mojej firmy aktualnie trwają roszady organizacyjne - zwalniają ludzi na potęgę, a kilka dni temu zwolnili moją przyjaciółkę bez podania konkretnej przyczyny (niby likwidacja stanowiska). Nieoficjalnie mówi się, że ja będę następna, gdyż wkrótce wraca z urlopu wychowawczego osoba, którą zastępowałam (to częste postępowanie firmy). Niby mam być tedy przesunięta na swoje poprzednie stanowisko, ale po tym co ostatnio się tutaj dzieje, nie jestem już tego taka pewna. Dlatego mam prośbę o spojrzenie w karty, co będzie dla mnie teraz korzystniejsze - złożenie wypowiedzenia z zachowaniem okresu wypowiedzenia (tu jest szansa, że firma skróci ten okres wypowiedzenia i będę miała więcej czasu na szukanie nowej pracy), czy zostanie tutaj i poczekanie na rozwój sytuacji (tutaj jest taki minus, że mam dziecko i nie stać mnie na nianię więc bardzo ograniczone możliwości szukania nowej pracy w trakcie trwania obecnej). Tak jak pisałam wcześniej, bardzo prawdopodobne jest że wraz z powrotem koleżanki na moje obecne stanowisko, firma mnie zwolni, a ja w takiej sytuacji nie wiem, czy jest sens czekać aż to nastąpi?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka