Dodaj do ulubionych

ma ktoś pomysł?

25.12.19, 20:27
dlaczego koleżanka z pracy usunęła mnie ze znajomych z portalu społecznościowego?: KRÓLOWA MONET, CESARZ, UMIARKOWANIE. Jest to dobra koleżanka z pracy, na codzień mam z nią bardzo dobry kontakt, żadnych kłótni podejrzewam, że wspólna znajoma mogła jej coś na mnie nagadać, z drugiej strony karty jakby pokazują, że usunęła mnie jak najbardziej celowo ponieważ nasze stosunki poluzowały się ostatnio ze względu na przeniesienie nas do innych działów firmy i ona stwierdziła, że aktualnie już nie należę do jej grona bliskich znajomych?
Obserwuj wątek
  • zytkoff Re: ma ktoś pomysł? 26.12.19, 08:53
   Mnie się wydaje, że zmiana działu mogła być przyczyna, zwłaszcza, że umiarkowanie na końcu mówi, żeby się aż tak nie przejmować, że nic większego z jej strony nie musiało wcale się wydarzyć. A królowa monet i cesarz to, tak mi się wydaje, ewidentnie praca.
   • biala_magnolia2018 Re: ma ktoś pomysł? 26.12.19, 13:00
    No własnie też tak widzę te karty, jednak koleżanka ma kilkuset znajomych i nie jest typem osoby, która od tak sobie usuwa kogoś, zwłaszcza że ma w znajomych osoby które może z raz widziała, a my znamy się od wielu lat i nigdy nawet żadnej sprzeczki nie zaliczyłyśmy...Może więc teraz wyszło, że tak naprawdę mnie nigdy nie lubiła albo maczała w tym palce nasza wspólna koleżanka, która uwielbia rozsiewać ploteczki, ale tego jakby karty nie potwierdziły....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka