Dodaj do ulubionych

W ramach ćwiczeń

20.01.20, 00:53
Żeby trochę poćwiczyć zrobiłam dwa krótkie rozkłady na to samo pytanie, życie uczuciowe w jakimś przedziale czasu.

Nr 1: papież, wisielec, 4 buław.

Widzę to tak: osoba pytająca pozna kogoś, kto będzie silną osobowością, mentorem, kandydatem do wartościowego związku, jednakże będzie musiała poczekać, uzbroić się w cierpliwość (wisielec), żeby znaleźć się w jego centrum zainteresowania i żeby coś się zaczęło dziać (4 bułw).

Lub też: osoba ta powinna być wierna swoim przekonaniom (zachowywać się jak osoba z karty) I zachować cierpliwość... reszta jak wyżej.

Nr 2: królowa monet, umiarkowanie, koło fortuny.

Moja interpretacja: osoba pytająca będzie dla kogoś poważną kandydatką do związku (czy może po prostu będzie się zachowywać, jak królowa monet?), jednak nie będzie żadnych porywów serca, nic się nie będzie działo (umiarkowanie), aż wydarzy się coś, jak w kole fortuny, nispodziewana zmiana, wydarzenie (?).
Ta interpretacja trochę "mętna", bo zawsze mam problem przede wszystkim z umiarkowaniem, jeśli chodzi o uczucia.
Obserwuj wątek
     • pannalacotta Re: W ramach ćwiczeń 30.01.20, 18:25
      1. Ja bym widziała to jako zawieszenie znajomości z jakąś ważną dla niej osobą lub nawet zaniechanie poszukiwań partnera na jakiś czas, skupienie się na najbliższym otoczeniu znajomych, przyjaciół, takim odpoczynku od uczuć
      2. Tu widzę jako możliwość spotkania kogoś z przeznaczenia, możliwa stała relacja, w której jednak będą nieustanne wzloty i upadki, powroty i rozstania lub zmienność zachowania partnerów względem siebie, mimo wszystko to może być coś na stałe tyle że te relacja stale będzie się zmieniać

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka