Dodaj do ulubionych

czy dojdzie do zdrady? a może wyjazd?

17.02.20, 20:36
Cześć dziewczyny
Karty są na znajomą koleżanki. Mocno zaprzyjaźnione. Streszczając problem jedna wyjeżdża i martwi się żeby druga nie narobiła głupstw w tym czasie.
Tak sobie poradzi 3 Pucharów Cesarzowa i Król Denarów
Nikogo nie ma samiutka na świecie jak palec skąd u licha facet to nie mam pomysłu. Cesarzowa z niej żadna prędzej mieczowa bo jak się odezwie to ostro. Trójka to jednak trójkąty więc parka+ona? Kogoś pozna i będzie się dobrze bawić. Planowała spore zakupy więc może o to chodzi. Chyba że umówi się z partnerem koleżanki korzystając z jej nieobecności?
Chciałam dociągnąć na tego partnera co ona zrobi jak koleżanki nie będzie i w trakcie tasowania wyleciał Rycerz Pucharów to już nic więcej nie dociągam.
Takie głupoty zrobi 2 Mieczy As Denarów Król Buław
Podpisze umowę której nie powinna podpisywać albo podpisze bo jej się facet spodoba i zechce się z nim tym sposobem umówić. Postawi warunek że podpisze jak jej zaproponuje coś więcej niż interes. Zechce go kupić w całości razem z jego męskością;D To była wersja optymistyczna a pesymistyczna że zechce skorzystać z okazji że koleżanki nie będzie i wyrwać jej faceta. Może poprosi go o pomoc przy zakupach a potem do łóżka go zaciągnie. Na ciało to jeszcze zerknie bo żeby się zakochać to do niej nie pasuje.
Tak spędzi ten czas wynik 8 denarów 6 buław wieża
Tego nie rozumiem bo nie ma pracy ale może wyjedzie niespodziewanie i nim koleżanka wróci to jej już nie będzie? Zna języki obce dużo znajomości dziewczyna światowa ale zimno kalkuluje więc może zechce pożyczyć na wyjazd za granicę? Nie ma zajęcia ani rodziny ani partnera ani dzieci pustka nic jej nie trzyma. Trzyma się kurczowo rodziny koleżanki żeby nie zwariować. Lepiej byłoby jej za granicą.Obserwuj wątek
    • happysad Re: czy dojdzie do zdrady? a może wyjazd? 07.03.20, 10:52
      Weryfikacja. Otóż Król Denarów jest żonaty Cesarzowa to żona nie koleżanka ona szukała o nim informacji ale szukała przez jego dzieciaka taki kompleks bezdzietnych kobiet słyszałyście o nim z pewnością.  Rycerz Pucharów wiadomo zakochani trudu nie liczą. 8 Denarów 6 Buław Wieża po tym jak rozpracowała jego adres pojechała do niego zrobić mu niespodziankę i żonie przy okazji. On na nic nie pożyczył pieniędzy nie było sensu dłużej napierać bo nawet nie ma takiej sumy jak ona potrzebuje a ona studnia bez dna i gorąca na kasę. Do środka nie chciał jej wpuścić i tu zabolało. Był też fortel wypychający z małżeństwa żonę ale padł na wymysłach. Król Buław inny kolega też żonaty. Oboje z żoną chorzy ale tylko żona leczy się farmakologicznie. Kontakty w interesach.Tyle sama zdradziła więc weryfikacja wedle tego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka