Dodaj do ulubionych

co będzie?

18.02.20, 20:33
Proszę o pomoc, jak się dla mnie zakończy sytuacja, jeśli złożę wypowiedzenie w pracy w marcu?:

RYCERZ MIECZY- KRÓL PUCHARÓW - CESARZOWA - no nie wiem, karty chyba dobre Cesarzowa jest zadowolona, może otrzymam ofertę pracy od jakiegoś znajomego lub ja sama ją sobie załatwię dzięki sprytowi, poprzez jakiegoś kolegę?

Jest mi tam już tak ciężko psychicznie, że waham się ze złożeniem wypowiedzenia, pomimo że nie mam innej pracy i kredyt do spłacania. Jednak pracuję tu tyle, że nie mam czasu na intensywniejsze szukanie innej pracy i pomimo kilkudziesięcioleciu ofert pracy wysłanych w ciągu kilku miesięcy, nikt do mnie dotychczas nie zadzwonił sad Chciałabym się zwolnić aby mieć czas na szukanie nowych ofert, ale nie jestem pewna czy to dobry pomysł, jednak jeśli sama tego nie zrobię, to maksymalnie za kilka miesięcy zwolnią mnie oni, gdyż atmosfera między nami stała się ciężka ...
Obserwuj wątek
    • kocimietka Re: co będzie? 18.02.20, 20:38
      Zapomniałam, jeszcze podstawowe pytanie - czy powinnam się zwolnić z tej pracy w marcu, żebym na tym wyszła dobrze?:

10 MIECZY - RYCERZ MIECZY - WISIELEC - niby pierwsza karta oznacza definitywne zakończenie czegoś, ale druga karta jakby każe jeszcze raz przemyśleć sprawę, a ostatnia spojrzeć na nią z innej strony i narazie zawiesić decyzję o odejściu z tej firmy?

Ktoś, coś?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka