Dodaj do ulubionych

jaka będzie decyzja?

24.02.20, 19:13
Aktualnie ważą się losy mojego projektu informatycznego - w ten czwartek na spotkaniu dyrekcji ma zapaść decyzja, czy będzie dalej rozwijany.
Możliwe są tu 3 wersje:
1. całkowite jego zamknięcie (wtedy ja najpewniej stracę pracę),
2. stworzenie go od nowa (przyznanie funduszy na jego rozwój),
3. modyfikacja projektu (przeniesienie go na inne narzędzie).

Bardzo proszę o pomoc w odpowiedzi na poniższe pytania, ponieważ wynik spotkania zaważy na moim dalszym losie w tej firmie:
a) Jaka zapadnie decyzja odnośnie mojego projektu?: GWIAZDA, WIEŻA (10 DENARÓW), 2 MONET
Decyzja niestety zapadnie negatywna, coś zupełnie nie pójdzie po myśli, całkowicie runą moje nadzieje na to, że zostaną zainwestowane pieniądze w projekt, możliwy będzie wybór pomiędzy dwoma głównymi opcjami wiec firma chyba jednak jeszcze się nie zdecyduje, co z nim dalej?
b) Czy mój projekt zostanie całkowicie zamknięty?: ŚWIAT, 2 MIECZE, AS MIECZY
Niestety widać brak chęci na dalszy rozwój projektu, może nie zostanie zamknięty odrazu, ale widać odcinanie się dyrekcji od problemu, być może nie podejmą jeszcze ostatecznej decyzji na czwartkowym spotkaniu i będą chcieli to jeszcze podyskutować?
c) Jak wpłynie decyzja o moim projekcie na moją przyszłość w tej firmie?: KOŁO FORTUNY, KRÓLOWA MIECZY, CESARZ
Nie wiem, chyba nie będzie aż tak źle, szczęście będzie mi sprzyjać, ktoś mi pomoże (szef lub szefowa) i będę mimo wszystko dalej pracować w tej firmie?
Obserwuj wątek
  • andgie Re: jaka będzie decyzja? 25.02.20, 22:34
   Mysle, ze project nie zostanie calkowicie zamkniety. Jest w tym projekcie cos nowatorskiego, potrzebnego dyrekcji, jakas jego czesc bedzie zachowana. Mysle, ze dalej bedziesz pracowac w tej firmie, tutaj zarzad inwestuje nie w project, ale w Ciebie.
  • happysad Re: jaka będzie decyzja? 26.02.20, 18:22
   Napisz więcej co to za projekt tu nie widać indywidualnego projektu a dyskusję tyczącą się wszystkich pracowników chyba że ten projekt ma obalić czyjś monopol doprowadzić do podziału firmy lub zysków? 10 Denarów to praca wielu decyzja będzie dotyczyć wszystkich. Za porozumieniem stron projekt może być zamknięty ale jeśli komuś zależy na nim będą kolejne rozmowy.
  • happysad Re: jaka będzie decyzja? 26.02.20, 18:34
   Jaka zapadnie decyzja odnośnie mojego projektu?: GWIAZDA, WIEŻA (10 DENARÓW), 2 MONET
   Mnie kojarzy się z koniem trojańskim ktoś chce zrobić buum i przepołowić coś na pół;D Może dostaniesz pół projektu a ktoś inny resztę?
  • anna_b81 Re: jaka będzie decyzja? 05.03.20, 18:22
   Hej wszystkim. Dziękuję pięknie za odpowiedzi. Jest już decyzja dyrekcji - wybrano opcję 4, o której nie napisałam wcześniej gdyż ostatnio przestała być brana pod uwagę. Tzn. mój projekt będzie dalej rozwijany, ale w podstawowej okrojonej o połowę wersji z lekkimi modyfikacjami (ucięto nam budżet o 3/4). Pracę dalej mam, ale niewiadomo na jak długo, gdyż mój projekt może przejść do innego działu i będzie trwał o rok krócej, niż początkowo zakładano.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka