Dodaj do ulubionych

Nie rozumiem odpowiedzi tarota?

15.03.20, 14:01
Zapytałam o to, czy dostanę odpowiedź na pewnego ważnego maila.
Odpowiedź:

Królowa denarów (odwrócona) 6 Kielichów (odwrócona) Moc

Sama nie wiem. Gdyby karty były w pozycji prostej, to uważałabym, że dostanę odpowiedź i to bardzo miłą. Natomiast tak - chyba nie dostanę?

Nie wiem, nie potrafię zinterpretować tego rozkładu...
Ktoś pomoże?
Obserwuj wątek
   • crymeariver Re: Nie rozumiem odpowiedzi tarota? 16.03.20, 16:46
    andgie - dziękuję za odpowiedź! A czy mogłabyś napisać uzasadnienie Twojej interpretacji?
    Bo w odpowiedzi tarota sama nie widzę nic, sugerującego nadejście lub wymianę wiadomości.Przynajmniej ja tam nic nie widzę. Królowę denarów rozumiem zawsze jako osobę szczodrą, 6 kilelichów kojarzę z osobami z przeszłości, a Moc też w trochę tak od czapy w tym kontekście?
  • happysad Re: Nie rozumiem odpowiedzi tarota? 16.03.20, 18:50
   Zależy co za mail i do kogo bo może to jakaś przedawniona sprawa dla tej osoby adres nieaktualny albo ktoś nie sprawdza od dawna poczty więc nie otrzymał wiadomości. Moc to jakby konieczność lub przymus załatwienia czegoś do końca a ta osoba nie wie że napisałaś? Pokombinuj w zależności od sytuacji.
   • crymeariver Re: Nie rozumiem odpowiedzi tarota? 16.03.20, 20:51
    happysad - myślę, że wiadomość dotarła. W tym wypadku bardziej realistyczne byłoby chyba olanie niż nieotrzymanie wiadomości.
    Dziękuję za wskazówkę co do karty "Moc" i że jest ona związana z koniecznością załatwienia czegoś. Do tej pory nigdy tak na tą kartę nie patrzałam!
    Chodzi tu o dość istotną kwestię, taką odrobinę na ostrzu noża, od której zależy, w którą stronę sprawy się potoczą. Może wszystko pójść w prawo lub w lewo, przy czym w tej sytuacji wygląda to tak, że brak odpowiedzi to też odpowiedź. Czyli, jeśli ta osoba się werbalnie nie ustosunkuje, to również będzie wiadomo, jakie jest jej stanowisko w tej sprawie i w którym kierunku się wszystko potoczy.
    (Można to porównać do sytuacji składania podania o pracę, gdzie brak odezwu mówi sam za siebie i nie ma sensu dopytywać. Z tą różnicą, że chodzi tu o kwestie prywatne.)
    • happysad Re: Nie rozumiem odpowiedzi tarota? 16.03.20, 22:06
     Jeśli ktoś jeszcze korzysta z tego konta to mógł usunąć tą wiadomość. Moc to czasami przymus coś jest robione wbrew czyjeś woli lub intencji wyższa konieczność kontrola presja że coś trzeba ale nie się nie chce nie może wstrzymywanie się robienie czegoś niezgodnego z tym co się chce albo odpowiedź jak się już nie będziesz spodziewać dopytaj co ta Moc przyniesie wiadomość czy olanie bo to hamulce które trzymają albo puszczają.
     • lisenne Re: Nie rozumiem odpowiedzi tarota? 19.03.20, 20:07
      Podpisuję się obiema rękami!
      Kiedyś myślałam, że Moc to świetna karta, że pokazuje moją moc oraz panowanie nad sytuacją, że będzie po mojej myśli... A okazało się, że musiałam podjąć ogromny trud panowania nad sobą w trudnej emocjonalnie sytuacji. Że tak powiem - wyszłam z twarzą, ale kosztowało mnie to mnóstwo sił.
      I przestałam lubić tę kartę wink

      Królowa Monet pokazuje mi kobiety stojące twardo na ziemi, realistki, dobrze ustawione materialnie, nie ryzykujące w życiu na podstawie "głosu serca" jak Królowa Pucharów.

      6 Pucharów, to osoby z przeszłości - byli partnerzy, dzieciństwo. Hmmm, jak to połączyć?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka