Dodaj do ulubionych

Dlaczego źle trafiam

18.03.20, 18:10
Wszyscy wokół kogoś mają, a ja od lat jestem sama z krótkimi przerwami na "niby związki", które tak samo szybko się kończą jak się zaczęły - mam blisko 40 lat i nigdy nie byłam w stałym i poważnym związku. Od wielu lat nie udaje mi się poznać nikogo poważnego. Dlaczego tak się dzieje, że nie udaje mi się znaleźć odpowiedniego partnera?: 2 pałek, 2 kielichów, 4 buław. Zupełnie nie rozumiem tych kart, myślałam że wyjdą karty złej karmy, zamknięcia na związki czy coś w tym stylu, a tu raczej dobre karty wyszły. Nie potrafię w nich wyczytać przyczyny stanu rzeczy sad Może chodzi tu o to, że głównie obracam się w zbyt wąskim gronie stałych znajomych i nie zapuszczam się zbytnio poza swój teren?
Jaka jest dla mnie rada kart - Królowa pentakli. Czyli żeby znaleźć właściwego partnera powinnam być kobietą w typie królowej denarów? Ja właśnie uważam się, za taką kobietę, jak najbardziej stałą, odpowiedzialną, pracowitą która sama zarabia na siebie, ma ustabilizowane życie zawodowe, jednak od lat żaden poważny mężczyzna nie pojawił się w moim życiu, a jeśli się pojawił, to nie był zainteresowany lub był w stałym związku....Czy ktoś z Wam może widzi to inaczej niż ja?
Obserwuj wątek
    • pannalacotta Re: Dlaczego źle trafiam 20.03.20, 14:12
      Pierwsze karty mogą sugerować, że nie dostrzegasz kogoś kto jest wokół Ciebie w najbliższym otoczeniu. Powinnaś szukać blisko siebie, a nie gdzieś poza Twoim zasięgiem. 2 pucharów często oznacza spotkanie już tej właściwej osoby, ona jest blisko w kręgu Twoich znajomych - to niekoniecznie musi być konkretna osoba ale kilka osób do wyboru, które znasz i mogłabyś z nimi stworzyć udany związek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka