Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc w interpretacji / związek i uczucia

20.03.20, 10:53
Na pytanie, co on do mnie czuje i czy sytuacja między nami zmierza w kierunku związku wyszło następująco:

- co myśli: 2 pucharów
- co w sercu: 5 mieczy 6 kielichów, 5 monet, królowa monet (dołożone)
- co w działaniu: as monet
Obserwuj wątek
    • pannalacotta Re: Prośba o pomoc w interpretacji / związek i uc 20.03.20, 14:15
      Myśli, że dobrze czuje się w Twoim towarzystw, że łączy Was wyjątkowa więź, chciałby się z tobą spotkać.
      W sercu ma zranienie, ktoś z przeszłości mocno go zranił, przez co odczuwa pustkę w swoim życiu i nie potrafi zaufać.
      Będzie się starał umocnić Waszą znajomość, aby przerodziła się w coś bardziej stabilnego, ale tu narazie widać konkretne chęci z jego strony, a nie działanie, gdyż asy to szansa, a nie konkretne działanie. Ale widać, że mu zależy na tej znajomości
      • marchewka29 Re: Prośba o pomoc w interpretacji / związek i uc 20.03.20, 14:34
        Serdecznie dziękuję za interpretację. Ja jednak powiedziałabym, że nic z tej znajomości nie będzie i nie przerodzi się ona w związek ze względu na niezgodność serce - rozum i pojawienie się 5 mieczy, 6 kielichów, 5 monet

Wg mnie to są karty o charakterze nierokującym, rozstaniowym. Bardzo prosiłabym o jeszcze jakieś interpretacje, bo to karty kładzione koleżance i nie wiem czy dobrze interpretuje rozkład. Z góry ibserdecznie dziękuje za wszelka pomoc
        • pannalacotta Re: Prośba o pomoc w interpretacji / związek i uc 20.03.20, 19:07
          Nie napisałam, że coś z tej znajomości będzie, gdyż nie takie zostały postawione pytania, tylko konkretnie odpowiedziałam na poszczególne pytania....?Facet nie ma złych zamiarów, ma pozytywne uczucie wobec tej Pani )nie koniecznie odrazu miłość, ale ma ciepłe odczucia), w zamiarach ma dalszą kontynuację tego związku, ale nie napisałam, ze będzie ku temu działał, gdyż as monet to nie jest karta działań tylko zamiarów, a jak wiadomo, od myśli do czynów jeszcze daleka droga....W sercu ma ranę spowodowaną przez jakąś kobiet a (albo Twoją znajomą, albo jakąś stałą partnerkę) wiec prawdopodobnie to go blokuje przed dzialaniem i może do niego nie dojść prędko (monety są długoterminowe), albo pozostanie tylko w sferze jego myśli

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka