Dodaj do ulubionych

Pomoc w interpretacji kart / relacja

24.03.20, 23:40
Bardzo proszę o pomoc w interpretacji rozkładu kart tarota smile
Tęsknie za pewnym panem, z którym jakiś czas temu łączyła nas relacja, jednak z powodu pewnych przyczyn i przeszkód kontakt zanikł.
Na pytanie: Czy on chciałby odnowić ze mną kontakt/relacje wyszło mi - Rydwan, wisielec, as mieczy, 7 monet, umiarkowanie.
Wg mnie karty nie są na tak, raczej widać tu dystans i brak działań.
Czy ktoś, kto zna się na tym lepiej pomógłby w dokładniejszej interpretacji, proszę?
Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • marchewka29 Re: Pomoc w interpretacji kart / relacja 25.03.20, 12:19
      Moim zdaniem nie dojdzie w tym przypadku do odnowienia kontaktu i nic z tej znajomości nie wyniknie. Rydwan może oznaczać tutaj gwałtowne zerwanie kontaktu, karta wisielca również pokazuje z jego strony bezruch, brak inicjatywy, zaangażowania oraz chęci odnowienia Tej znajomości. As mieczy to takie kalkulowanie i chłodna analiza, może wskazywać na to, że facet zastanawiał się czy warto podjąć z Tobą na nowo kontakt, ale generalnie nie żywił do Ciebie żadnych cieplejszych uczuć i nie widział w tej relacji potencjału, stąd decyzja o zerwaniu znajomości. 7 monet to mogą być jakieś niespełnione nadzieje pokładane w tej znajomości, być może facet miał jakieś konkretne wyobrażenie pokładane w tej relacji, które nie znalazło odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka