Dodaj do ulubionych

czy to koniec już?

25.03.20, 17:19
Czy to już koniec znajomości z pewnym bliskim mi facetem? - 2 kielichów 10 denarów 3 denary
Jesteśmy na etapie cichych dni, a raczek tygodni, gdyż jegomość przestał się odzywać ok. 3 tygodnie temu.
Dlaczego się do mnie nie odzywa? - Rydwan
Nie odzywa się bo gdzieś wyjechał, albo teraz dużo się dzieje w jego życiu? A może w połączeniu z poprzednimi kartami, jeździ na spotkania z nową kobietą? Niby tłumaczy się zmianą pracy, że zajęty bo się dużo musi uczyć, ale na fejsie widzę, ze jest aktywny i pisze posty więc chyba jednak ma trochę czasu, tyle ze nie dal mnie...
Z tych kart widzę dwie możliwości:
1. nie odzywa się bo jest zajęty spotkaniami z jakąś kobietą, możliwe że poznał kogoś w nowej pracy i jest zajęty rozwijaniem znajomości z nią
2. to jeszcze nie koniec, spotkamy się jeszcze ale konieczne będzie popracowanie nad ta znajomością, aby stała się stałą relacją?
Proszę o wpisy, jeśli ktoś widzi to inaczej niż ja. Dziękuję

Obserwuj wątek
    • anna_b81 Re: czy to koniec już? 27.03.20, 16:35
      Ja końca znajomości (w sensie całkowitego urwania kontaktu) nie widzę, ale tak się zastanawiam, czy ten Pan przypadkiem nie jest już w związku małżeńskim lub na etapie finalizowania ślubu? Te karty to mogą oznaczać, że jest bardzo zajęty załatwianiem spraw związanych z domem i sferą uczuciową
    • aprepopa Re: czy to koniec już? 07.04.20, 18:10
      Czy to już koniec znajomości z pewnym bliskim mi facetem? - 2 kielichów 10 denarów 3 denary

Końca znajomości jako takiego w tych kartach nie widać, ale rozwoju też nie. Znajomość to jedno, a życie, sprawy i otoczenie, to drugie.

Dlaczego się do mnie nie odzywa? - Rydwan

Jest skoncentrowany na swoim sprawach, celach.

Ogólnie ta znajomość jest dla niego na dalszym planie i nie widać, by miała stać się relacją stałą, bo on już taką ma, lub na taką pracuje (10 monet, 3 monet, VII Rydwan).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka