Dodaj do ulubionych

czy grozi mi zwolnienie?

25.03.20, 17:31
W związku z obecną sytuacją na rynku, w firmie już krążą plotki o rzekomych zwolnieniach. Cześć osób została oddelegowana na przymusowy urlop w ramach odebrania zaległych dni i te osoby najbardziej się boją, że zwiastuje to rychłe zwolnienie z pracy, gdyż firma nie chce płacić zaległych urlopów odprawianym pracownikom. Wśród tych osób jestem też ja.

Zapytałam więc tarota, czy zostanę zwolniona z pracy do końca obecnego roku? - 6 denarów 10 mieczy (as puch) Rycerz buław

Niestety karty potwierdzają moje obawy, że czeka mnie zwolnienie i zakończenie okresu dobrobytu w tej firmie, nie rozumiem natomiast ostatniej karcie w kontekście zwolnienia? Oznacza rychłe otrzymanie wiadomości o rozwiązaniu umowy o pracę?

Dla pewności dopytałam jeszcze, co się dla mnie wydarzy w tym temacie? - Odrodzenie Paź kielichów Świat

Hmm, odrodzenie na początku w połączeniu ze światem na końcu oznacza dosłownie pójście w świat, ostateczne zakończenie obecnego etapu w życiu, paź kielichów zaczęcie wszystkiego od zera więc te karty jakby tylko potwierdzają interpretację kart z pierwszego pytania?

Czy jeśli mnie zwolnią, to czy sobie poradzę finansowo? - 5 buław Rycerz buław (znowu) 10 pucharów

Na początku czeka mnie dużo walki i zmagań, ale ostatnie dwie karty są optymistyczne, poradzę sobie dzięki swojej obrotności i komunikatywności. Czy w obu przypadkach Rycerz buław może oznaczać szybkie znalezienie nowej pracy?

Obserwuj wątek
  • dominisiaa Re: czy grozi mi zwolnienie? 25.03.20, 17:37
   dominisiaa napisał(a):


   > Czy jeśli mnie zwolnią, to czy sobie poradzę finansowo? - 5 buław Rycerz buław
   > (znowu) 10 pucharów
   >
   > Na początku czeka mnie dużo walki i zmagań, ale ostatnie dwie karty są optymist
   > yczne, poradzę sobie dzięki swojej obrotności i komunikatywności. Czy w obu prz
   > ypadkach Rycerz buław może oznaczać szybkie znalezienie nowej pracy?
   >
   Tak sobie myślę, że 10 puch najczęściej oznacza dobrobyt i szczęście rodzinne, niestety ja nie należę do osób majętnych i nie do tej pory nie mogłam liczyć na rodzinę, ale czy zatem ta karta oznacza, że coś się zmieni i ktoś z bliskich pomoże mi w znalezieniu nowej pracy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka