Dodaj do ulubionych

Jaka lekcja z zakończonego związku

27.04.20, 13:19
Witam, zapytałam kart : Jaką lekcję powinnam wyciągnąć z zakończonej relacji z moim partnerem. Chciałabym wiedzieć co to była za karma.
Karty: Pustelnik - Kapłan - 8 buław

Ja to odczytuję tak, że to zdarzenie było mi potrzebne bym mogła w końcu zajrzeć w głąb siebie, bym mogła zacząć odkrywać prawdę i wejść na ścieżkę duchowego rozwoju.
Wszystkie te karty, to karty karmiczne z tego co wyczytałam. Czy ten związek był niezbędny bym zobaczyła siebie? Bym sobie uświadomiła, że ta relacja z samą sobą jest najważniejsza? Czy 8 buław mówi o tym, że było to nieuniknione?

Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: Jaka lekcja z zakończonego związku 27.04.20, 14:37
      Witaj, jaką lekcję powinnaś wyciągnąć: Pustelnik, Kapłan, 8 buław, suma 0 Głupiec. Moje luźne skojarzenia: "dojrzeć, wydorośleć", w sensie bycia osobą mniej powierzchowną, mniej chętną do podejmowania spraw błahych. Masz nabrać (patrząc po kartach, to niełatwego) doświadczenia, by móc je na kolejnych etapach życia mądrze wykorzystać. To wygląda poważnie, sporą wartość możesz z tego dla siebie wyciągnąć. Gdyby Cię ta lekcja ominęła, Twoja "wartość" jako człowieka, była by w późniejszym okresie życia chyba sporo mniejsza.
      Jeśli ewentualnie chcesz, by ten proces był szybki, to go tylko wydłużysz, bo to będzie wymagało nie miesięcy, a lat, co nie znaczy, że ten czas masz spędzić w samotni, to nie o to chodzi. Jednak proces dochodzenia do tego, wyciągania wniosków i zamykania tego trochę potrwa. Jednocześnie kolejne postępy będą dawały Ci na bieżąco dostęp do wiedzy, która będzie mogła być Ci wsparciem w niemal każdej życiowej sytuacji. Jeśli będziesz mieć cierpliwość sama do siebie, to przed Tobą sporo "nauki", ale z korzyścią dla Twego rozwoju. Mentalnie mocno na plus i przydać Ci się to może również w sprawach czysto bytowych. Powodzenia!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka