Dodaj do ulubionych

Pytanie o rozwój relacji i powrót do siebie.

02.06.20, 14:02
Dzień dobry, uczę się od pewnego czasu sztuki interpretacji kart tarota i położyłam sobie 2 mini rozkłady na moją nieszczęśliwą miłość. Nie jesteśmy ze sobą od jakiegoś czasu, urwałam ten kontakt, a teraz cóż, tęskno czasami.

Najpierw zapytałam czy relacja rozwinie się na nowo w ciągu 3 miesięcy.

3 mieczy + 5 denarów + As buław (9 monet)

Dwie pierwsze karty mówią doskonale o moim złamanym sercu i poczuciu straty. Tęsknota i rozczarowanie, natomiast As buław z dołożoną 9 monet mowi mi, że owszem nastąpi jakiś przełom, ale 9 monet wskazuje mi mocno na niezależność i singielstwo. Wobec tego, w ciągu trzech miesięcy relacja nie rozwinie się na nowo, ale wyglada na to, że uda mi się coś przepracować. Jest także możliwy kontakt seksualny, celem zaspokojenia potrzeb, ale będzie on jednorazowy.

Zapytałam zatem, czy do końca roku uda nam się zejść.
Kochankowie + 9 kielichów + Gwiazda.

Niby karty takie ładne, ale odczucie mam zgoła inne. W Kochankach widać zastanawianie się, choć chemia niewątpliwie jest. 9 kielichów mówi mi o wielkim samozadowoleniu, satysfakcji z życia, a Gwiazda o nadziei i uzdrowieniu sytuacji. ALE, no właśnie ale. Gwiazda to często karta płonnej nadziei, w 9 kielichów jest dobrze, jak jest, życie jest satysfakcjonujące. Mam wrażenie, że do końca roku możliwa jest reaktywacja znajomości, ale na zasadzie, że póki co jest dobrze i zobaczymy jak będzie.

Co myślicie?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka