Dodaj do ulubionych

Co dalej z relacją

04.06.20, 11:57
Zadałam pytanie do kart co będzie dalej z tą relacją?
5 buław 4 denary 3 puchary
Widać tu odcięcie się jednej strony i związane bez tym nerwy ale 3 puchary to szansą na powrót??
Pomóżcie
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: Co dalej z relacją 09.06.20, 17:42
      Ta relacja obecnie jest faktycznie, czy chodzi o możliwość powrotu do relacji i jakiego rodzaju, jeśli można wiedzieć? Pytam, bo napisałaś o odcięciu się jednej strony - to stan na moment rozkładania tych kart, czy w której z tych kart widzisz to odcięcie się jednej ze stron?
        • aprepopa Re: Co dalej z relacją 11.06.20, 19:07
          Czwórki i Trójki w jednym rozkładzie na daną relację zawsze są zastanawiające...

Jakiekolwiek pierwsze problemy, czy poważne problemy, bo to może być dla Ciebie ważne...

Nie wiem gdzie widziałaś odcięcie, jako takie, ale z sumowania metodą wg Starowieyskiej było X Koło Fortuny... 4 monet to chyba nie takie typowe odcięcie, co odgrodzenie się, niechęć do zmian, lub chciwość emocjonalna? Niby podobne, ale nie to samo. Człowiek jest w związku, stąd 4 monet z 3 kielichów, bądź dobrze mu tak, jak jest? Nie wiemy, czy to karty na znajomych, czy parę.

5 buław mogła wskazywać na tarcia, lub "konkurencyjność" o której wiedziałaś, lub nie.

Ważne też na jaki okres czasu były stawiane te karty, czy bezterminowo, bo mogły pokazać np. ówczesną, bliską przyszłość, obecnie już nieaktualną, lub długi okres czasu.
    • aprepopa Re: Co dalej z relacją 13.06.20, 13:37
      Czarnula, prosisz o pomoc w interpretacji, próbuję w wolnych chwilach na podstawie nie swoich kart, co zawsze jest niespecjalnie łatwe, a Ty mnie wprowadzasz celowo w błąd tak, że myślałam, iż źle interpretuję czwórkę obok trójki i właśnie konkretnie te karty, bo 5 buław obok 4 monet i właśnie 3 kielichów wyglądało na coś obok stałego związku, a Ty zaprzeczałaś, więc dziękuję osobie, która wiedziała więcej i mnie oświeciła. Ani dziękuję, ani w miarę rzetelnej weryfikacji, a potem zdziwienie, że tu tak mało pomagających w interpretacjach.
        • stassiboe Re: Co dalej z relacją 13.06.20, 18:45
          Rozwodza sie? Pisalas w innym watku, dokladnie w ktorym nie wiem, bo jest tu ich kilka, ze facet niedawno wpadl (zona sie dowiedziala i urzadzila mu pieklo i ze go kontroluje, wiec facet rozluznil relacje z toba). No chyba, ze nie mialas na mysli swojej sytuacji, a zalozylas watek dotyczacy kolezanki.
          • czarnula46 Re: Co dalej z relacją 13.06.20, 20:37
            Przepraszam bardzo tamten wątek dotyczył kogoś innego nie będę się tłumaczyć co i jak nie mam obowiązku podawać szczegółów ..mam wątpliwości pytam...nie tylko sobię stawiam karty..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka