Dodaj do ulubionych

czy on chcial zebym powiedziala tak - 3 karty

03.08.20, 00:38
czesc Wam

moze moglby mi ktos podpowiedziec, jesli chodzi o Diabelka w ukladzie 3 kart?

On sie mnie spytal - Czy chcialabym wyjsc kiedys za maz.
Wyciagnelam 3 karty na pytanie Czy on chcial zebym powiedziala tak?

Oto one: 10bulaw + Diabel + Rownowaga.

takie ciezkawe karty,ze potrzebuje waszej pomocy.
Bylabym wdzieczna.
Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • dark_september Re: czy on chcial zebym powiedziala tak - 3 kart 03.08.20, 11:21
      Gdy w rozkładzie pojawia się Diabeł odrazu zapala mi się lampka ostrzegawcza, W tych kartach widzę pewną manipulację z jego strony jakby on chciał zobaczyć, jak zareagujesz i chęć przywiązania do siebie, abyś miała nadzieję, że on chce ślubu z Tobą. Żadna z tych kart nie kojarzy mi się ze ślubem, ale za to z chęcią uwiązania kogoś przy sobie, ostatnia karta z Diabłem i 10 buław może też wskazywać na trudny stały układ o charakterze seksualnym, a nawet toksyczną relację
    • stassiboe Re: czy on chcial zebym powiedziala tak - 3 kart 06.08.20, 09:13
      nie wiem czy pytanie zostalo dobrze sformulowane; mi sie to kojarzy tak, ze on na razie nie ma warunkow do tego, aby sie oswiadczac a co dopiero brac slub, ale grunt bada - chcialby znac twoja opinie. Pn na razie na slub nie jest gotowy i moim zdaniem nie oczekiwal ani tak ani nie - po prostu chcial odpowiedzi.
      • magdalena.1230 Re: czy on chcial zebym powiedziala tak - 3 kart 11.08.20, 00:02
        10bulaw + Diabel + Rownowaga.

Wg mnie to pan powoenien sformułować pytanie konkretnie a nie czy chciałabys w odległej galaktyce...wyjsc za mąz.
        To nie jest pytanie .Ono nic nie wnosi .
        Pan to krętacz Diabeł-chce tylko w czasie relacje przedłużyć. Zobaczyc na ile mozna to pociągnąć 10 buław.
        Spróbuj temat doprecyzować , zapytac jego czy on chce ślubu? Bo ty masz ochotę coś dogadać,może nauki przedmałżeńskie ??? To juz pierwsze kroki .
        Jesli Pani nie da nogi to jest ok . Jeśli icieknie to trudno sama sytuacja sie rozwiąże.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka