Dodaj do ulubionych

Proszę o wróżbę 💘🖤

23.08.20, 00:40
Cześć Kochani mam prośbę : Mój znajomy napisał wiadomość - Nie odpisalam.
Mam słabość do niego ale definitywnie uznałam że na ta znajomość nadszedł kres znajomości.

Poproszę o karty : 1.czego on chce że napisał sms ?
2.Jak odebrał brak odpowiedzi ciszę( 2 tydzień milczę)
3.Dlaczego nie pomógł mi załatwić sprawy w pracy ( stare dzieje ale dla mnie ważne - milczał miesiąc i przeszedł do porządku dziennego . Zostałam bez odpowiedzi , bez pomocy )
4.Tak mam robić względem niego ?

Ps: W zamian za wróżę wyślę pyszny przepis lub postawię karty klasyczne lub tarota.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Proszę o wróżbę 💘🖤 23.08.20, 19:58
      Hello, to znowu ja smile
      1. Rycerz kielichow, sad, 2 puchary. Mysle, ze on ciagle ma do ciebie cieple uczucia i chce, zebyscie byli w kontakcie.
      2. Ciagle czeka, nie zamierza sie poddawac, jest cirepliwy. Moze mysli, ze sie znim droczysz?
      3. Umiarkowanie, Cesarz, Sad. Moze stwierdzil, ze sama sobie poradzisz? Z jego punktu widzenia to nie byla wazna sprawa? Dopingowal Cie duchowo wink
      4. As kielichow, 6 kielichow, Mag. Czy jestes zdecydowana, ze to koniec znajomosci? Bo odnosze wrazenie, ze niekoniecznie. Mozesz wykazac inicjatywe i skontaktowac sie. Odpowiedz bedzie szybka. Lub, jesli faktycznie nie cjcesz juz widywac tego pana, dalej sie trzymaj od niego z daleka. Wkrotce pojawi sie nowy obiekt smile
      Ladne karty smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka