Dodaj do ulubionych

Praca .....b艂膮dz臋 po omacku 馃檲馃檲

15.11.20, 19:21
Od pazdziernika jestem bezrobotna , szukam pracy lecz jak by stan臋艂o wszystko w miejscu ..
Nic nie mog臋 zdzia艂a膰 , wsz臋dzie potrzebuj膮 ale...Ostatnia rozmowa-przyjecha艂am 30 km na rozmow臋 kwalifikacyjn膮 i na miejscu pan poinformowa艂 mnie ze szukaja osoby ze stopniem niepe艂nosprawno艣ci...偶e co???
Przez tepefon O tym nie wspomnia艂 ? JA Jak g艂upia straci艂am kas臋 na dojazd, a na miejscu dowiedzia艂am sie ze pan zapoooomnia艂 wspomnie膰 o tym ze potrzebuj膮 aby osoba mia艂a stopie艅 niepe艂nosprawnosci - kt贸rego ja nie posiadam.
Nie zebym by艂a b臋ks膮 ,ale ju偶 trac臋 sile gdy widze jak osoby rekrutuj膮ce traktuj膮 ludzi..

Postawi艂am karty jak mam wyj艣c z bezrobocia ?

W jakim kierunku szuka膰 7 kielichow
Marz臋 o pracy w mundurowce , ale wiem 偶e nie mam szans ..

W takim szukam obecnie as bu艂aw ( Rycerz monet)
Ju偶 nie szukam w swoim kierunku czyli w medycznym , zacz臋艂am szukac nawet w hipermarkecie ale nie chc膮 mnie przyj膮膰 na kas臋 bo nie mam doswiadczenia z klientem..

Co mam poprawi膰 Kr贸l Mieczy ( 8 bu艂aw)
Poszuka膰 wsparcia u Kr贸la Mieczy ..osoby kt贸ra nap臋dzi sytuacj臋 , wska偶e kierunek wyjscia .

Na co zwr贸ci膰 uwag臋 Gwiazda (7 mieczy)
呕e jestem latwowierna , nie widz臋 podst臋pu ..wszystko bior臋 z pozytywnej strony ..

To do ko艅ca roku sytuacja Rycerz Bulaw( wisielec)

Ruszy , ja szukam- codziennie sprawdzam og艂oszenia, ale i ta pandemia I m贸j region zamieszkania wschodnia 艣ciana Polski ta biedniejsza nie przynosi zadowolenia.

Zadowolenie Rycerz Kielich贸w
Marzenia i marzenia ...nic w kierunku pracy sie nie rozwija .
Obserwuj w膮tek

Popularne w膮tki

Nie pami臋tasz has艂a

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋

Nakarm Pajacyka