Dodaj do ulubionych

dalszy los w pracy

11.12.20, 12:00
Witam, ale mnie tu dawno nie było gdyż odłożyłam karty na rok. Jeśli ktoś jeszcze czyta to forum, to mam serdeczną prośbę o pomoc w interpretacji w sprawie dot. dalszych moich losów w obecnej firmie, w której pracuje od wielu lat.
Szefowa zatrudniła (niby do pomocy dla mnie) swoją bliską koleżankę z poprzedniej pracy, w której ta jej koleżanka zajmowała dość wysokie stanowisko, a do nas przychodzi na najniższe z możliwych stanowisk. I tu pojawiły się plotki znajomych z pracy, że ta dziewczyna tak naprawdę ma za zadanie zastąpić mnie na stałe na tym stanowisku, gdyż firma ma dla mnie inny plan (albo zwolnienie, albo inne stanowisko). Szafowa jednak nie poruszała tego tematu, jednak już teraz wiem, że raczej nie dogadam się z jej koleżanką, gdyż znam ją prywatnie od jakiegoś czasu głównie z widzenia.
Postawiłam więc karty na takie pytania:
1. Jaki będzie mój los w obecnej firmie w związku z przyjściem do pracy tej koleżanki szefowej? ŚMIERĆ-2 PUCHARY-GWIAZDA
Widać ogroną zmianę w mojej sytuacji, która jako ze dotychczas nie była taka zła, to może diametralnie się ulec zmianie. Pomyślałąbym, że na gorsze ale ostatnie dwie karyty nie są złe - może jednak dogadam się z tą nową dziewczyną i współpraca będzie udana?
2. Jaki plan ma na mnie w związku z tą całą sytuacją moja szefowa? 6 PUCHARÓW-KRÓLOWA MIECZY-CESARZOWA
Tu niby karty też nie wyszły złe, jednak ta Królowa mieczy mnie trochę przeraża - szefowa jest w type tej kobiety, może chcieć mi powierzyć bardziej odpowiedzialne stanowisko, np. zarządcze nad tą nową dziewczyną? A może będą miała za zadanie przyuczyć ją do zawodu, po to by potem mogli się łatwiej mnie pozbyć?
3. Jak mi się będzie układała współpraca z tą nową dziewczyną? SŁOŃCE-MAG- 4 BUŁAW
Tu też karty wyszły nawet ok gdyby nie ten Mag. Ogólnie uda mi się nawet z nią zaprzyjaźnić, stosunki będą koleżeńskie i luźne, ale przy Magu powinnam uważać na manipulacje z jej strony?

Jak myślicie, czy jest czego się obawiać i powinnam szukać nowej pracy?
Obserwuj wątek
      • czarnula46 Re: dalszy los w pracy 11.12.20, 14:20
        Karty ogólnie nie są złe.
        Śmierc to transformacja zmiana, tutaj raczej na lepsze .Idąc dalej tym tropem można by rzec że faktycznie szefowa doceni Cie i tak jakbyś miała być na lepszych warunkach w tej Cesarzowej i powinnas być zadowolona 6 pucharów.
        Co do nowej dziewczyny też nieźle ale uważaj Co mówisz przy niej nie otwieraj się zbytnio bo Mag może to wykorzystac przeciwTobie jakby ona do konca nie była szczera może grać miła ale swoje może myśleć.
        • moniczka007 Re: dalszy los w pracy 11.12.20, 14:32
          Bardzo dziekuję za interetację, zawsze to lepiej jak ktoś jeszcze spojrzy na karty smile Co do tej dziewczyny, to ona od początku wywarła na mnie złe wrażenie, gdyż znaje się uznawać tylko towarzystwo ludzi wysoko postawionych i nie lubić kobiet (ignoruje je), poza tym zachowuje się jak facet i klnie jak szewc. Będę ją miała zatem na oku wink Nie trudno się domyślić, że zapewne będzie o wszystkim donosić szefowej jako jej bliska koleżanka więc wszyscy wokół będą się jej podlizywać, aby nie podpaść kierowniczce

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka