Dodaj do ulubionych

Co szefowa o mnie mysli?

19.12.20, 08:39
Wyciagnelam 3 karty: 3 kielichow, as pucharow, diabel. Jak zinterpretowalibyscie diabla? Karty jakies pijackie, ale nalogow nie mam smile natomiast stawialam karty kied szefowa akurat miala towarzyskie spotkanie wink
Obserwuj wątek
    • moniczka007 Re: Co szefowa o mnie mysli? 19.12.20, 19:53
      Hmm, nie chcę cię urazić ale mnie Diabeł jawi się w kartach jako soba często toksyczna, manipluant, osoba niegodna zaufania, kusząca, bardzo zepsuta, z nałogami lub rozwiązła seksualnie. W połączeniu z pozostałymi osobami ona może cię uważać za osobę nadmiernie wyluzowaną w każdym tego słowa znaczeniu, skłonną do zabaw, trójkątów, romansów i nałogów, bardzo pociągającą seksualnie, uwodząca i kochliwą.
      Szefowa mogła wtedy ocenić tylko Twoje zachowanie z jej prespektywy w trakcie tego jej spotkania, moze tak Cię wtedy odebrała przez moment tak prywatnie jako kobietę, nie biorąc zupełnie pod uwagę aspektów zawodowych tylko to co ona ma prywatnie w głowie na Twój temat. W każdym bądź razie karty z pewnością pokazuję jej wyobrażenie na temat Ciebie, a nie to jaka jesteś naparwdę...
    • babetka84 Re: Co szefowa o mnie mysli? 20.12.20, 11:53
      A ja bym powiedziała, że myśli dość ciepło - czasami sama może mieć wahania, jaka jesteś naprawdę bo może ją coś niepokoić (np. że nie mówisz za wiele o osbie wiec moze coś ukrywasz), ale ogólnie wrażenie dobre, myślę że szefowa Ciebie lubi i uważa Cię za osobę emocjonalną, o dobrym sercu, uczuciową, która jednak jak każdy moze mieć swoje tajemnice
      • uhuhana Re: Co szefowa o mnie mysli? 20.12.20, 15:22
        W punkt. Ale to dlatego, ze siebie znam. Po samych kartach mozna by sadzic, ze mamy do czynienia z balujacym ekstrawertykiem. Za mocne te karty wyszly, a diabel mnie zastanowil. Dlaczego akurat diabel. W sumie to szefowe mam dwie. Przy drugiej wyszlo podobnie, 2 dobre karty, a 3 to... 5 monet. Uwazam, ze oceniaja mnie bdb jako pracownika, ale pod katem towarzyskim dosc cienko. Tylko ze naginam interpretacje kart, bo znam siebie. No chyba, ze z innego powodu cos im nie gra, jesli chodzi o moja osobe i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy.
        • magdalena.1230 Re: Co szefowa o mnie mysli? 07.01.21, 17:53
          W punkt to że siebie znasz nie znaczy że inni mają mieć takie samo zdanie o tobie jak sama masz.
          Jednemu podoba się woda drugiemu góry a trzeciemu lasy ..rozumiesz .
          Każdy ma obiektywną ocenę:

3 kielichow, as pucharow, diabe

Ja tutaj nie widzę Twojego zaangażowania w pracę Ty lubisz towarzystwo w pracy ,pogadać soebie ,wypić kawę ale masz zadatki do flirtowabia 3 kielichy + Diabeł .
            • magdalena.1230 Re: Co szefowa o mnie mysli? 08.01.21, 00:19
              Czemu pudło ?
              Każdy ma obiektywną ocenę człowieka. Skąd wiesz co myśli szefowa, mam wrażenie że się poczulaś urażona.
              Pamiętaj że istnieją e pracy ludzie którzy uwielbiają donosy jak nie powtórzy to zmyśla aby się przypodobać więc być może stąd ta ocena szefowej o tobie .
              Pracoholizm jest pokazany inaczej w kartach u Ciebie widać lekkiempodejscie do pracy , szukanie kontaktów i odbebnienie od do godziny .
              Nie siedzisz u kogoś w głowie że jesteś taka pewna co ona myśli o Tobie - W tej chwili jak rozlozylas karty to jej ocena była taka jak napisałam .
              • uhuhana Re: Co szefowa o mnie mysli? 08.01.21, 09:10
                Wiem, ze pudlo, bo tak nie jest. Nie jestem ani party lover, ani flirciara, wiec to niemozliwe, zeby ktos tak mnie postrzegal. To tak jakby anorektyka ktos uwazal za grubasa, albo czarnego za bialego, no mimo wszystko. Nie ma co rozwijac dyskusji nt. subiektywizmow i "no ale kazdy moze". thx za interpretacje anyway
                • magdalena.1230 Re: Co szefowa o mnie mysli? 08.01.21, 09:34
                  Nie dopuszczasz innych do interpretacji to w jakim celu prosisz o interpretację. Zresztą nie tylko ja mam wrażenie że obijasz się w pracy i flirtujesz - zobacz wyżej komentarze do wróżby.
                  Masz jeden punkt myślenia i nikt nie ma prawa to zmienić nawet naprostowac .
                  Także szefowa może pokazywać że jest ok ale myśleć co innego .
                  Ha swojej interpretacji nie zmienię bo karty swoje pokazały - 3 kielichy to karta do działania ,do pracy ;D nigdy......sprobuj na innym
                  • uhuhana Re: Co szefowa o mnie mysli? 08.01.21, 10:51
                    No tak, bo ty lepiej wiesz, ze obijam sie w pracy i znasz moje arkusze ewaluacyjne, a podczas rozmow ewaluacyjnych z szefowa siedzisz pod stolem i wszystko slyszysz. Przestan mnie obrazac i zajmij sie swoim zyciem. Zglaszam twoj post do adminek.
                    • stassiboe Re: Co szefowa o mnie mysli? 08.01.21, 11:20
                      Zresztą, wiesz co, whatever. Przecież nie chcę się z tobą kłócić, internetowe wojenki z anonimowymi ludźmi nie leżą w kręgu moich zainteresowań. Założyłam wątek bo liczyłam na ciekawe interpretacje, pomyślałam, że może ktoś doświadczony będzie umiał spojrzeć na to pod innym kątem. Pisałam tu już że jestem spokojną osobą i ewaluacje mam świetne, szefowa chyba nie ma po co kłamać pracownikowi, że jest super i trzymać go na siłę? Napisałam też, że gdybym nie znała sytuacji to sama bym te karty zinterpretowała w najprostszy możliwy sposób, czyli ooo jak 3 pucharów to bajerantka jakaś. Raczej nie palnęłabym komuś, że widać jak na dłoni, obija się w pracy, ale jak widać sposoby przekazu informacji ludzie mają różne. Wątek miał mi posłużyć do zgłębienia tarota... Cóż. Serio Magda, nie odpisuj proszę w zaczepny sposób, bo mi się prowadzić takich rozmów serio nie chce... Poza tym lubię twoje wątki i po co mam sobie robić ferment na forum tarotowym, dżizys uncertain
                      • magdalena.1230 Re: Co szefowa o mnie mysli? 08.01.21, 14:05
                        Nie rozumiem twojego zdenerwoania - Nikt Cię nie atakuje . Wyrazilismy wszyscy swoją opinię i tyle w temacie . Owszem mogła bym być wredna bo korzystasz z dwóch kont ale nie leży to w moim interesie .
                        Uspokój się bo robisz konflikt na forum . Poprosiłas o komentarz do wróżby to wszyscy napisali - gdybym napisała że jesteś fajna,sympatyczna i tej Diabeł to taki słodki w twojej osobie wg szefowej to była byś zadowolona . Nie będę kłamać i interpretacji naciągać.
                        Nie jesteś dobrze widziana w oczach szefowej marzysz o niebieskich migdalach, i możesz wynosić dokumenty z pracy Diabeł to diabeł .< sorry pisze to co widzę >
                        Idź na inne forum skoro to ci nie odpowiada . Tylko wszędzie ludzie piszą swoje opinie ....a Tobie tylko twoja opinia się podoba.
                        Pozdrawiam 😊
                        • uhuhana Re: Co szefowa o mnie mysli? 09.01.21, 09:06
                          Tak, mam 2 konta i pisalam o ym dawno temu, zalozylam stassi no do uhuhanej nie moglam odzyskac hasla (stara poczta) i napisalam to na forum, zakladajac ktorys karciany watek. Ok, widze, ze gadka nie ma sensu. Niech ci bedzie, obijam sie w pracy i, na dokladke, wykradam dokumenty.
    • babslobina Re: Co szefowa o mnie mysli? 15.01.21, 11:16
      hej uhuhana mysle ze ci bardzo zalezy na akeptacji ze strony szefostwa lub liczylas na to na cos.. cos sie wydarzylo, hmm moze rozwiazalas jakis problem i liczylas na pochwale ale nic takiego sie nie bylo, moze wrocilac do pracy po przerwie i nie spotkalas sie z wielkim powitaniem..nie wiem jakies rozczarowanie bylo. jak pozamieniasz karty na aw wychodzi smierc, sprawiedliwosc, diabel suma gwiazda. moze poprostu nie widza cie tak jakbys ty chciala i to cie meczy. pozdrawiam
      • magdalena.1230 Re: Co szefowa o mnie mysli? 16.01.21, 01:10
        Babslobina ja też widzę to w ten sposób jak Ty interpetujesz niestety nasza koleżanka się obraża jak coś jest inaczej niż po jej myśli.
        Żeby tak zależał stan zdrowia emocjonalny od kogoś opinii w pracy to już lepiej tą pracę zmienić - .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka