Dodaj do ulubionych

Czy to było prawdziwe?

19.12.20, 20:06
Proszę o pomoc w odpowiedzi na pytanie, czy to było między nami (mną, a kolegą z pracy) to było prawdziwe?
Chodzi o kolegę, który zdawał się we mnie podkochiwać, chodził dziwnie na mnie patrzył, śnił się po nocach, chociaż na początku czułam do niego niechęć, to z czasem ja też coś do niego poczułam w rodzaju porozumienia dusz, tak jabyśmy sobie w myślach czytali i znali od dawna, do tego na pewne sytuacje regowaliśmy tak samo i w ogóle wyszło między nami dużo podbieństw, ale nigdy nie byliśmy razem. Kiedy w końcu ja po nieudanym związku odważyłam się odwzajemnić jego spojrzenia i zaczęłam zagadywać, on zaczął mnie ignorować, a obecnie nasze drogi się rozeszły gdyż on zmienił pracę.
Dzisiaj zastanawiam się, co było między nami, czy to było prawdziwe, czy siedziało tylko w mojej głowie?: Rycerz Buław, Rycerz kielichów, Umiarkowanie.
Myślę, że może kolega faktycznie wtedy podkochiwał się we mnie, ale to ni było nic poważnego, z jego strony to był zwykły flirt bez żadej głębi, chciał się tylko zabawić ale ja się nie dałam mu za łatwo, dlatego dał sobie na wtrzymanie i zrezygnował z dalszej znajomości, gdyż liczył tylko na szybki romans?

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka