Dodaj do ulubionych

Pomocny przyjaciel ?

24.01.21, 21:05
Hey , mam ważną sprawę zależy mi na jednej sprawie która może mi pomóc przyjaciel z lat szkolnych ?
Nie wierzę że mógłby mi pomóc zawodowo w rozwoju na wyższy level - ale kto pyta nie błądzi.
On zawsze miał pozytywny charakter tylko miękką stroną było u niego serce o taki rycerz kielichów co ciągle się zakochuje w każdej.

Krótko rozkład zrobiłam:

Jak przyjaciela chęć na pomoc Rycerz kielichów?

Jak najbardziej on by nieba przychylił, ale jest osobą którą kieruje się chwilą - Nie potrafi załatwić sprawy na pewniaka. Jest za miękki.
Ma popęd do flirtu bo to rycerz kielichów,jemu sprawy zawodowe dalekie są bo uczucia nad nim górują.

Tego mogę oczekiwać 2 kielichy ? On jest otwarty na mnie chociaż nie ma siły przebicia w tej sprawie o której chcę - to przy dobrej chwili ,samopoczuciu może pokierować mnie tam gdzie trzeba lub do kogoś pomocnego.

To jego możliwości Wisielec
On się zawiesza , albo za dużo na głowie, albo sytuacja go zmusza do chwili wytchnienia.
Nie ma działania ,jest zastój .

Tak on to widzi że chce lub nie chce mi pomóc ogólnie tą sprawę z jego ruchem ? Paż Mieczy
On sam siebie widzi Pazik mieczy - On ma logiczny plan- czyli droga koleżanko masz za małe kwalifikacje żeby dostać stanowisko ,chcesz to musisz zawalczyć dokumentami, kursami,szkoleniami.

Nie widzę nic konkretnego , on ma dobre serduszko ale nie działa w tej sprawie .
Jest ograniczony przez swoich przełożonych lub nie chce wykonać kroku do przodu.
Jego krok do przodu postawi mnie na wyższej pozycji zawodowej a czy on tego chce...hmm...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka