Dodaj do ulubionych

czy sobie z tym poradzę?

05.02.21, 17:52
witam, przydzielono mi w pracy nowy projekt w pracy po koleżance, która odchodzi z pracy. Trochę mnie on przeraża, gdyż trzeba w nim wszystko zbudować od podstaw, z drugiej strony to dla mnie szansa, by zyskać jakąś pozycję w pracy, gdyż do tej pory robiłam rzeczy mało istotne z punktu widzenia zysków firmy.
Pytanie, jak sobie poradzę z nowymi obowiązkami?:
2 BUŁAWY-KRÓL KIELICHÓW-9 DENARÓW i 8 DENARÓW jako podsumowanie sytuacji.
Wydaje mi się, że aż tak źle nie będzie gdyż karty są pomyślne - dużo kart pracy, szlifowania tematu, spotkań, ale ten król kojarzy mi się pozytywnie, że będę miała wsparcie jakiegoś mężczyzny w tym temacie? 9 denarów kojarzy mi się z sukcesem, ale przy jednoczesnym dużym wkładzie własnym i poczuciu osamotnienia, ale nie zabraknie mi narzędzi do pracy nad tym projektem.
A jak Wy sądzicie forumowicze?
Obserwuj wątek
    • andgie Re: czy sobie z tym poradzę? 05.02.21, 20:37
      Mysle, ze sobie poradzisz. Zajmie to troche czasu (8 monet), ale bedziesz miec wsparcie osoby przelozonej (Krol Pucharow), bedzie wspolpraca z reszta zespolu i , jak dla mnie, nie bedziesz sie czula osamotniona. 9 pucharow jest dla mnie karta towarzyska. Wsparcie rodziny, zespolu. Wypracowana pozycja utrzyma sie na dlugo.
      • magdalena.1230 Re: czy sobie z tym poradzę? 05.02.21, 23:45
        2smile BUŁAWY-KRÓL KIELICHÓW-9 DENARÓW i 8 DENARÓW 
        Pomocny ludzie w pracy ,dobra atmosfera,masz wsparcie jest na plus.
        Tylko jedyne czego bym się przyczepiła to jak zobaczą że potrafisz pracować to dołożą więcej pracy bo Ty pokażesz że praca to nr 1 w twoim życiu.
        Skoro potrafisz pracować wpisywac dane rękami to dorzuca żebyś nogami pedałowała I nakrecała firmę ...bo skoro ktoś jest dobry i chętny do pracy to się to dorzuca dokumentów.
        • kocimietka Re: czy sobie z tym poradzę? 06.02.21, 11:02
          Dzięki, ja właśnie tego się obawiam, że to te nowe obowiązki co niby mają by ć tylko dodatkowe, to zajmą mi większość czasu i nie starczy mi na bieżące rzeczy, za które odpowiadam w umowie ;/ Ale dobrze wiedzieć, że chociaż wsparcie ludzi będę miała w tym temacie zupełnie dla mnie nowym, gdyż z pewnymi ludźmi w naszej firmie współpracuje się bardzo ciężko, a ja nie mam jeszcze wyrobionej pozycji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka