Dodaj do ulubionych

Będzie cos z tego?

07.03.21, 23:17
Zamiary mężczyzny. Chce związku?

W głowie:
Pustelnik, pustelnik, cesarz

W sercu:
Rydwan, głupiec, cesarz

Co było?
Słońce
Księżyc
Wisielec

Co jest?
Księżyc
Gwiazda
Słońce

Co będzie?
Cesarzowa
Umiarkowanie
Sprawiedliwość

Co być musi?
Cesarz
Cesarz
Diabeł

Dawałbym szanse tutaj. A Wy?
Obserwuj wątek
  • magdalena.1230 Re: Będzie cos z tego? 07.03.21, 23:21
   Cesarzowa
   Umiarkowanie
   Sprawiedliwość

   Cesarzowa jeśli pan ma żonę to dluzszą chwilę to potrwa..i może się rozwieśc dla kochanki.

   Opcja nr.2. Pani nosi w tym związku spodnie ,jego nie widać w kartach. Łączy ich brak uczucia - oraz zobowiązania wobec siebie, kredyt, samochód, rachunki itd...
   • marika98 Re: Będzie cos z tego? 08.03.21, 09:06
    Ok smile
    Dotyczy mężczyzny w związku. Karty są dla mojej znajomej, która z tym panem nawiązała relację jakiś czas temu, potem ona wyjechała. Kiedy wróciła pan już był w związku. Zapytała mnie czy warto starać się na nowo odbudować z tym gościem relację.
    Ja z tych kart widzę, że on jest sam. Nie widzę tej kobiety z którą jest. Dziwne. A są podobno zaręczeni i dość szybko się to potoczyło.
    Słońce to dość ok karta jak dla mnie. Ta dziewczyna nie chce wchodzić w czyjeś życie ale nie ukrywa, że ma uczucia do tego gościa. To ona pokazuje się tu jako cesarzowa czy tamta z którą jest? Już nie łapię...
  • marika98 Re: Będzie cos z tego? 08.03.21, 09:17
   Tak jak napisałam: gość z kimś jest. Po powrocie z zagranicy ta znajoma skontaktowała się z nim, nie wiedząc, że ma kogoś. Podobno fajnie im się rozmawiało, mówiła, że jest coś na rzeczy, ale wygadał się na koniec, że jest z kimś. Zapytała czy warto odpuścić?

   Ja w tym układzie widzę jego może jako zajętego faceta - Cesarz. W głowie... nic konkretnego. W sercu rozpędza się (Rydwan) może ku tamtej - co wtedy oznacza głupiec przed cesarzem? Że naiwnie podchodzi do tego, że nieprzemyślana, szybka decyzja, na wariackich papierach?

   Bo był?
   Tu był wróciła do tej znajomej. Słońce oddaje ich relację - byli zafascynowani sobą, takie motyle w brzuchu. Potem ona wyjechała, wierząc może naiwnie, że wróci i będzie ok, on poczeka - księżyc to iluzja, złudne marzenia. I zawieszona relacja - wisielec.

   Co jest?
   Tu dziwnie. Księżyc - dalej naiwne marzenia, mrzonki. Słońce? Uczucia? Jego? Jakieś zauroczenie obok Gwiazda...

   Co będzie?
   Weźmie ślub z tamtą. Odejdzie? To może porwać rzeczywiście chwilkę.

   Co być musi?
   No i ten cesarz. On czuje się zobowiązany wobec tamtej, że obiecał? Nie wycofa się, ale Diabeł pokazuje ukryte zamiary. Będzie zdrada i może odejść?
  • aprepopa Re: Będzie cos z tego? 08.03.21, 16:01
   Nie wiem czemu korzystasz z samych WA. To powoduje, że odpowiedzi są uogólnione. Wyszedł 4 x Cesarz, więc jak zdecyduje, że chce być z obecną partnerką, to będzie skupiony na niej, a jeśli będzie mu zależało na Twojej znajomej, to Ona też o tym się dowie. Nie wygląda to jednak na chęć zmiany obecnej sytuacji... Przez to, że nie ma całej talii, to nie mamy szczegółów. Jak by nie było, to dać szanse zawsze można, no ale wtedy, kiedy on by o tę szansę poprosił.
   • marika98 Re: Będzie cos z tego? 08.03.21, 16:40
    Dzięki
    Nie wiem dlaczego akurat wyjęłam nie z całej talii. Chodziło głównie o to czy jest zaangażowany w tamten związek, czy są uczucia. Ale może sam fakt zaręczyn to wystarczający argument... Dziękuję smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka