Dodaj do ulubionych

Kochankowie + Diabeł

08.03.21, 20:53
Cześć! Ciekawi mnie jak zinterpretowalibyście takie karty w pytaniu o to, czy facet się jeszcze odezwie? Relacja była, hm... bardzo bliska, zarazem intensywna. Trochę jak w tych kartach. Będzie kontakt, nie będzie?
Dzięki!
Obserwuj wątek
    • marika98 Re: Kochankowie + Diabeł 09.03.21, 14:22
      Kochankowie oznacza okres próby naszego związku, a Pan chyba w łóżku chce jeszcze popróbować i diabełek podpowiada wink U mnie często kochankowie to nie była fajna karta, mimo, że tak wygląda.
      Wszystko zależy od tego czy chcesz zabawy i łóżkowych sytuacji - wtedy baw się i korzystaj.
    • libbby Re: Kochankowie + Diabeł 09.03.21, 16:53
      Dziewczyny, kurcze, tak na zdrowy rozum daje sobie jakieś 0,01% szans, że wróci. To brzmiało i wyglądało na bardzo ostateczne. Sama nie wiem.

Małych arkan (jeszcze) nie mam, ktoś mi kiedyś poradził, żeby się najpierw oswoić z Wielkimi. No i tak się oswajam już właściwie od roku wink. Muszę pomyśleć o tym zakupie smile.

Zapytałam też dzisiaj, czego ode mnie chce. Wyciągnęłam Świat - i też skłoniłam się ku takiej wersji, że chce, żebym zamknęła ten etap, poszła dalej i była szczęśliwa (też jego słowa). W bardziej brutalnej - żebym trzymała się jak najdalej tongue_out Potem spytałam, czy mam to rozumieć właśnie w takim sensie - i dociągnęłam sobie Koło Fortuny. I zgłupiałam jeszcze bardziej. Moją pierwszą myślą było: "takaś pesymistka, to się jeszcze zaskoczysz" tongue_out

Nie wiem, słaba ze mnie wróżka smile Będę pamiętać i napiszę, jak to wszystko się rozwiązało.
    • libbby Re: Kochankowie + Diabeł 11.03.21, 18:51
      Kupiłam sobie te AM, więc odzywam się znowu smile Pytanie to samo - czy będzie kontakt. I wynik: Rycerz mieczy + 4 buław + 6 buław.

Małych nie używałam dotąd w ogóle, więc poprawcie mnie, jeśli się mylę - ogólnie wychodziłoby na to, że tak, będzie (wszystkie karty pokazują właściwie jakąś aktywność), tylko że:
      Rycerz mieczy - może nie być zbyt przyjemnie?
      4 buław - spotkanie w jakimś szerszym gronie?
      6 buław... hm, to ogólnie niby karta "powrotów", więc...

Pomocy? smile
      • czarnula46 Re: Kochankowie + Diabeł 13.03.21, 07:43
        Faktycznie Kochankowie i Diabeł będą mówiły o rozstaniu.
        Czego od Ciebie chce Świat niczego zajmij się soba o nim narazie nie myśl..każdy ma swój Świat na ten moment
        Koło Fortuny jest bardzo zmienne działa z zaskoczenia
        Więc i może kiedyś facet się odezwac bo karty są na tak
        Hmm.
        Ale na faceta w Diable bym uważała.
      • aprepopa Re: Kochankowie + Diabeł 31.03.21, 23:30
        Mam nadzieję, że losowałaś z całej talii, a nie, że teraz tylko z samych MA? smile Jak by nie patrzeć, to w obu rozkładach widać, że ponowny kontakt dał by jedynie tzw. "powtórkę z rozrywki", więc oczekując czegoś rozwojowego, to lepiej mieć nadzieję, że tego kontaktu nie będzie.
      • qazwsx13091 Re: Kochankowie + Diabeł 02.04.21, 11:10
        Tak zdecydowanie zgadzam się z twoją interpretacją. W rycerzu mieczy jest kontakt, ale gwałtowny, niespodziewany. Może być nieprzyjemny ale nie musi. Może mężczyzna odezwie się niespodziewanie z zaproszeniem na jakąś uroczystość i ta wiadomość da ci satysfakcje(6buław)
    • aprepopa Re: Kochankowie + Diabeł 31.03.21, 23:36
      i nie chcę sugerować, że oczekujesz czegoś rozwojowego, bo może pierwotna wersja relacji była dla Ciebie w porządku, ale w jednym i w drugim rozkładzie widać więcej instynktów, niż czegoś innego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka