Dodaj do ulubionych

Jaka praca da mi stały dochód ?

11.03.21, 23:45

Taką powinnam szukać pracę :dziedzina Księżyc
Ha ha ezoteryka ;-] ...Rozwijać umiejętności, których nie biorę pod uwagę lub nie brałam dotychczas..

W takim kierunku rozwijać Król Mieczy
Umiejętności konkretnych ...bo Król jest pewny i stabilny, konkretny, - ma decydującą decyzję.
Rozwijać się w kierunku dyplomacji wink panowania nad raptownym zachowaniem, szybszym działaniem zamiast myśleniem .
Nabyć cechy Krola Mieczy
Próbować sił w pisaniu książki ? Kiedyś o tym myślałam ...ale...

To mi da stały dochód RYDWAN
Samochód .- przemieszczanie się z Miejsca A do miejsca B. Truckerka wink instruktor nauki jazdy .
Operuje słowem Króla Mieczy- uczę -
i jednocześnie kieruję samochodem .

Ciekawie to wygląda 🤪🚫⛔🟥.....

Obserwuj wątek
    • andgie Re: Jaka praca da mi stały dochód ? 12.03.21, 10:41
      Ksiezyc: Moze opieka? Praca w domu opieki?
      Krol Mieczy: zdobywac Salazar kwalifikacje, umiejetnosci , dyplomy, nawet, jesli sa bardziej na pismie. Budowac CV.
      Rydwan: kierowca, przedstawiciel handlowy. Nie wiem, jak jest teraz w Polsce, ale w UK jest zawsze mobilnej opiekunki, osoby zajmujacej sie chorymi, starszymi ludzmi w ich domach. W polaczeniu z Ksiezycem wyglada bardzo dobrze. Kiepsko platne, ale dochod gwarantowany.
      • magdalena.1230 Re: Jaka praca da mi stały dochód ? 11.04.21, 23:23
        Ten Rydwan - w tej chwili jeszcze nie rozważałam kursu instruktora ,az do wczoraj ..do rozmowy z panem z ośrodka nauki ,ktory zachęcił mnie do kursu .
        Troszkę to duże wyzwanie przede mną , do tego dochodzi koszt kursu .. W tej chwili wszystko stoi ale jestem dobrej myśli smile
        🚘🚙🚙🚙🚙🚘🚗🚘🚘🚙🚙🚙🚙🚙🚙🚚🚚🚛

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka