Dodaj do ulubionych

Kalendarz 2021 Finanse/ Rozkład na cały rok

16.03.21, 22:09
Rozkład na cały rok - jak będą się układać moje sprawy finansowe/ zawodowe w tym roku?

Rozkład na każdy miesiąc :

Styczeń As mieczy
Luty As buław
Marzec Śmierć
Kwiecień 8 kielichów
Maj Cesarzowa
Czerwiec 7 mieczy
Lipiec As kielichów
Sierpień 10 buław
Wrzesień 9 monet
Pażdziernik 9 buław
;Listopad Papież
Grudzień 2 kielichy

Rozkład jest boski ;D najlepsze karty -pokazują się na dwa ostatnie miesiące roku . Natomiast wszystkie karty wcześniej to kicha...

Wiec zaczynam Styczeń był już , ale go opiszę As mieczy umowę miałam podpisaną do końca stycznia - umowę o pracę wraz z końcem miesiąca umowa wygasła koniec - as mieczy przeciął dochód..
Luty as buław - dostałam przelew za usługę umowę o zlecenie - na 1 dzień umowa była podpisana ale zawsze to coś .
Marzec ..Śmierć . oj ciężko mi bo widzę że zeszłam z dobrej drogi i zaczynam się poddawać bo nie widzę możliwosci na znalezienie pracy .zdałam egzamin na prawo jazdy teorię ale została mi jeszcze praktyka czekam na ten egzamin ; jak z brzytwą na szyi'' bo mam obiecane coś fajnego jak zdam prawo jazdy .
Kwiecień 8 kielichów - dużo emocji czyli będzie mnie zalewać kurwi** wkurzona jak przed PMS - Masakra chyba coś osiągnie apogeum. W kwietniu pracy nie widzę , brak zarobkowania - tylko rozczarowanie.
Maj Cesarzowa - W maju coś wskóram , a raczej coś mi samo podejdzie pod nogi - przy tej karcie los zawsze sprzyja . Uff odetchnełam - maj zapowiada się przyjemnie. ( może praca lub jakiś staż z urzędu pracy )

Czerwiec 7 Mieczy ktoś się mnie pozbędzie z pracy sprytem ,podstępem sad albo nie dostanę umowy ..praca na czarno.
Lipiec As kielichów - sprawy uczuciowe przodem - brak zarobkowania .

Sierpień 10 buław- zmęczenie okropne , coś zaczyna mnie przerastać , za dużó na siebie wezmę .

Wrzesień 9 monet - Składam dokumenty , prezentuje swoje doświadczenie . 9 monet - zawsze pokazuje mi dokumenty aplikacyjne i rozmowy kwalifikacyjne.

Pażdziernik 9 buław- niepewność ,

Listopad Papież - umowa podpisana , kurs podciągający umieęjtnosci a przy okazji i szansa na zarobek .

Gudzień 2 kielichy uczucia górują ..

Okropnie ten rok wygląda pod względem finansowym , starania moje , które mnie przeciązają - za dużó na siebie wezmę .
W całym rozkładzie brakuje kart monetowych .
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka