Dodaj do ulubionych

czy bedzie premia?

19.03.21, 13:28
Cześć,
moje pytanie - czy do końca kwietnia b.r. zostanie nam wypłacona zaległa premia za dobre wyniki w pracy?: 5 monet, 9 pucharów, 6 buław.
Od kilku miesięcy obiecują nam w pracy wypłatę zaległej premii, która została wtrzymana z powodu wprowadzonych w firmie obostrzeń pandemicznych i ograniczenia wydatków firmowych. Niedawno zadeklarowali, że zaległe pieniądze wypłacą do końca kwietnia, ale już się mówi na mieście, że tego znowu nie zrobią jeśli ogłoszą kolejny lockdown w kwietniu.
Szczerze, to gdy zobaczyłam pierwszą kartę (5 mon), która jednoznacznie kojarzy mi się z problemami finansowymi i długami, to pomyślałam że nie, ale kolejne dwie karty są optymistyczne - 9 puch oznacza zwykle dobrobyt, a 6 buł to karta zwycięstwa. Myślę więc, że będzie wypłata zaległych pieniądze w kwietniu.
A Wy jak myślicie - będzie ta premia czy nie?
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: czy bedzie premia? 31.03.21, 23:02
      5 monet, to pewne zubożenie, nie tylko finansowe, bo jeśli premia, to z koniecznością niemal "żebrania" o te pieniędze, a to już duży "koszt" dla pracownika. Jeśli nie odczytujesz pierwszej karty jako tę główną, dającą odpowiedź, gdzie reszta dopowiada daną historię, to tak, ale mniejszą, bądź w ratach, bądź w późniejszym terminie, lub ewentualnie jakiś ekwiwalent. Ogólnie takie oczekiwanie z "przygodami", trochę taki "czeski film", gdzie "nikt nic nie wie".
    • babetka84 Re: czy bedzie premia? 08.04.21, 19:12
      Czytając karty według kolejności od lewej do prawej - tak, premia będzie w tym czasie. Gdyby to 5 monet wypadło na końcu to by jej nie było, ale na końcu w wyniku mamy pozytywną i zwycięską kartę 6 buław, która na tej pozycji niemal zawsze ma znaczenie korzystne dla pytającego
      • babetka84 Re: czy bedzie premia? 08.04.21, 19:25
        Tak sobie teraz jeszcze pomyślałam, że te 5 monet może oznaczać, że dostaniesz trochę mniejszą premię niż się należy lub niż się spodziewasz, ale w 9 pucharów nie będzie ona aż tak mała (bo to karta obfitości)
    • kocimietka Re: czy bedzie premia? 20.04.21, 16:55
      Premia w zeszłym tygodniu w końcu wpłynęła w całości. Tutaj ciekawostka - przelew na konto pokazała mi karta "2 buławy", gdzie do tej pory nie kojarzyłam tej karty ze sprawami finansowymi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka