Dodaj do ulubionych

czy moja sieć zostanie zamknięta?

19.03.21, 13:41
Cześć,
nieoficjalnie się mówi, że sieć sklepów stacjonarnych, dla której pracuję, podczas kolejnego lockdownu który nam szykują jeśli nie spadnie liczba zakażeń wirusem, zostanie również zamknięta (do tej pory nie była).
Dla mnie to oznacza najpewniej przesunięcie na do innych obowiązków, na których się nie znam lub pójście na postojowe w najlepszym razie.
Moje pytanie - czy nasze sklepy zostaną zamknięte w ciągu następnych 3 miesięcy?: Gwiazda, 6 buław, 3 mieczy (+ 9 pucharów z przełożenia na 3 miecze)
Pierwsze dwie karty są pomyślne, tak jakby nic takiego miało się nie wydarzyć, ale martwi mnie ta 3 mieczy na końcu w końcu to fatalna karta...Czy może ona tu oznaczać moje obawy i zamartwianie się czy jednak wskazuje na to zamknięcie sklepów jako, że to karta wynikowa?
Obserwuj wątek
  • doris000 Re: czy moja sieć zostanie zamknięta? 21.03.21, 20:29
   żadna z tych kart nie oznacza zamknięcia (twoja sieć dosłownie się obroni przed całkowitym zamknięciem), jednakże trójka mieczy na końcu może oznaczać jakieś cięcia i ograniczenia dla waszej branży, które nie będą korzystne dla firmy i wielu pracowników zostanie skrzywdzonych tą decyzją
   • kocimietka Re: czy moja sieć zostanie zamknięta? 30.03.21, 15:02
    Jest w tym jakiś sens - moje sklepy jednak zostały zamknięte, ale nie do końca, gdyż nadal działają przez Internet a zamówienia póki co można odbierać spod sklepu. Tak więc można powiedzieć, ze firma działa połowicznie. Oczywiście nadal pod znakiem zapytania stoją teraz moje dalsze losy w tej firmie oraz czy zaległa premia została zapłacona. Póki co dorzucono mi kilka obowiązków nowych i jest dużo zamieszkania w firmie więc czekam co będzie dalej. Jeśli sklepów nie otworzą do maja, to zapewne będę redukcje etatów
    • andgie Re: czy moja sieć zostanie zamknięta? 30.03.21, 15:20
     Dzieki za weryfikacje. Trojka mieczy pokazuje, ze firma ciagle walczy i uzyje wszystkich mozliwych srodkow, zeby przezyc. Beda ciecia i ofiary, jak na rysunku karty. Odnosze wrazenie, ze Ty sama unikniesz zwolnienia, choc na premie lepiej sie nie nastawiaj. Napisz, co dalej, za pare tygodni.
     • kocimietka Re: czy moja sieć zostanie zamknięta? 30.03.21, 15:29
      Dzięki. na pewno dam znać - w osobnym wątku o premii, który kiedyś na forum dodałam. Póki co firma milczy o premii, a z tego co się dowiedziałam, ta premia byłaby rekordowa gdyż nigdy jeszcze tylko nie zrobiliśmy obrotu co do marca zeszłego roku, ale rok temu firma postanowiła zamrozić te pieniądze jako ewentualne rezerwy finansowe na czas kryzysu (który właśnie może nadejść).
      Niedawno miałam sen, że ktoś z mojej firmy rozmawiał z prezesem o zwolnieniu mnie, a ja podsłyszałam tę rozmowę - mam nadzieję, że to nie okaże się snem proroczym... ;/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka