Dodaj do ulubionych

Umowa o pracę w aptece

04.04.21, 23:51
W piątek byłam w pracy 1 dzień w aptece - na jeden dzień miałam zawartą umowę ,a co dalej to się rozstrzygnie ..Z tego co wiem to dyrektor aptek zgodziła się jak się sprawdzę : w tej dziedzinie nic nie wiadomo tutaj decyzję zmieniają się jak pogoda w Zakopanem ...

1. Jak mnie odebrała Kierownik Apteki Kapłanka ( Kapłan)

- Dobrze wręcz przydała bym jej się do pomocy. Uważa że mam wiedzę i starałam się .
Kapłan i Kapłanka super karty na doświadczenie , na dalszą współpracę tym bardziej że główną dyrektor wyraziła zgodę .

2. To jej chęć na zatrudnienie mnie na stały okres 4 kije ( dołożylam kartę 5 mieczy)

W rozmowie że mną wyraziła chęć na zatrudnienie ,że bardzo jej moja pomoc odpowiada i przydała by się osoba do pracy .
Tylko jedno mnie zastanawia - bo po tym jednym dniu powinna wyznaczyć mi następny dzień przyjścia do pracy a ona nic nie powiedziała - przemilczała następną datę ..Tylko powiedziała żebym sama dogadał się z główną dyrektor - ale to właśnie kierowniczka miała mi podać dalsze dni- ustalić harmonogram dni w których mam przychodzić do pomocy.
Właśnie ta 5 mieczy mnie ckneła - delikatne wymiganie od decyzji ...?

3. Tak ułoży mi się z tą pracą ?czy będzie u nich dalszy ciąg? 3 Monet

Ta karta jest pozytywną na dalszą współpracę, bo swoje umiejętności będę mogła wykorzystać.
Jest dalszą współpraca.
Jeśli będzie wszystko po mojej myśli to ta praca pochłonie mnie bardzo - bo będę czuła że to jest to i muszę sobie dać radę bo nawet przy innej opcji - ta wydaje się najkorzystniejsza . Daje oparcie i stabilizację choc wymaga dużego wykazania wiedzy i umiejętności.

To inna praca ( składała CV w inne miejsca)
3 Kielichy

W innym miejscu może mi się poszczęścić - fuksem uda mi się zdobyć pracę - i będzie co świętować.

Ciekawe karty ,może zacznie się układać bo chyba zaczynam odczuwać efekt przegrzania głowy od myślenia - efekt chronicznego zmęczenia .
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka