Dodaj do ulubionych

zmiana pracy?

14.04.21, 17:31
Witam,
mam prośbę o pomoc w odpowiedzi na pytania dot. zmiany pracy. W obecnej nie czuje się dobrze, jest to praca jednocześnie nierozwojowa, stresująca (bezpośredni kontakt z klientem) i odpowiedzialna - chciałabym znaleźć taką, gdzie nie będę miała bezpośredniego kontaktu z klientami, ale na podobnym poziomie finansowym. Mam nadzieję, że zadałam odpowiednie pytania kartom, gdyż miałam z tym chyba największy problem:

1. Czy w tym roku pojawi się okazja do zmiany pracy? 6 buław, Świat, 2 pucharów
Myślę, że tak, możliwe że jakiś spotkanie z kimś lub poszukiwania przez Internet zaowocują ofertą nowej pracy?

2. Czy zmiana obecnej pracy wyjdzie mi na dobre, tj.:
To stracę: Cesarzowa
Utracę dobrą pozycję wyrobioną w obecnej firmie, jak i samodzielność

To zyskam: 4 monet
Stabilizację zawodową i pewny zarobek?

3. W jaki sposób znajdę tę nową pracę? 4 kielichów, Król kielichów, Cesarzowa
Raczej chyba przez kogoś z grona znajomych, kto jest na kierowniczym stanowisku i być może podpowie mi jakąś ciekawą ofertę pracy, da cynk gdzie rekrutują? Ewentualnie to ja powinnam popytać przez znajomych, którzy zajmują wyższe stanowiska, czy nie potrzebują u nich kogoś do pracy - do tej pory tego nie robiłam, gdyż jestem przeciwna poszukiwaniu pracy poprzez znajomości.

4. Czym będę się zajmować w nowej pracy? Mag, Księżyc, Królowa Monet
Kreowaniem jakichś nowych wizji, rozwojem jakichś projektów, to może być związane coś z finansami? Z pewnością to będzie coś wymagające ode mnie kreatywności i zaradności dlatego skojarzyłam, że to może być praca z różnymi projektami, co w sumie byłoby zgodne z kierunkiem mojego wykształcenia

5. Za ile czasu pojawi się nowa oferta pracy? Śmierć
Oj niestety chyba nie za prędko - ta karta jakoś kojarzy mi się z okresem jesiennym lub zimowym, ale raczej w tym roku jeszcze, gdyż tego okresu dotyczyło pierwsze pytanie.

6. Czy to będzie praca na podobnym poziomie finansowym do obecnej: Koło Fortuny
Raczej podobnym, ale moje zarobki mogą być zmienne, np. uzależnione od systemu premiowania jak w obecnej firmie?
Obserwuj wątek
    • kocimietka Re: zmiana pracy? 14.04.21, 17:36
      Dodam jeszcze, że od kilku tygodni poszukuję pracy poprzez Linkedin i inne portale pracy - wysłałam już kilkadziesiąt CV, niestety póki co bez odpowiedzi. Tylko jedna z moich ofert do tej pory była rozpatrywana, ale ostatecznie znaleźli kogoś innego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka