Dodaj do ulubionych

Poza tarotem .Jak strach narysować na plastykę kon

17.04.21, 00:38
Jak przedstawić strach na plastyke ?

Pytanie poza tematyki tarota, ale potrzebuje dla kogoś do szkoły podstawowej na konkurs .

Macie jakies pomysły ?
Ja myślałam o narysowaniu igły ..bo dzieci boją się igieł.

Książka bo dzieci boją się egzaminów ..
No w sumie chyba ze jakiegoś potwora namalować .. Nie wiem .
Obserwuj wątek
    • sekatoor Re: Poza tarotem .Jak strach narysować na plastyk 17.04.21, 05:15
      Od plastycznej strony coill - Kasia z Krakowa tu była malarką profesjonalną.

Dla dzieci na konkurs to co innego. Jeśli prowadzisz grupę dzieciaków daj im przede wszystkim możliwość twórczego podejścia do sprawy, to jest w tej sytuacji najważniejsze . Mają wtedy szansę żeby coś wygrać, pograć, ale zostaw to w kręgu pomysłów twórczych. Wtedy może i przyjdą nagrody.
      Dwa. Dzieci nie boją się igieł, dziewczynki lubią za to szycie, a igły są na porządku dziennym,. Dzieci się zdziwią.
      Natomiast Royo zailustrował potwora - na Black Tarocie jest obraz z niezliczoną ilością zębów w opcji Diabeł i Demony..
      Profesor w plastyku na akwareli maluje abstrakcje liniowe.
      Ciekawe i na poziomie mogą być rozedrgane linie i rozpartolone, powiedzą psycholodzy że to jest lękowe i nerwowe.
      Obejrzyj sobie "Krzyk" - obraz jest zdaje się w muzeum z Brukseli. Wiele zdolnych osób pewno sie zainteresuje Internetem.Dziwny,ale może być punktem wyjścia.
      Wieole osób które sięboima skurczoną postawę w opcji portret.
      Książki nie polecam zwłaszcza symbolicznie - wiele osób lubi czytać, malować, e- book to obciążenie wzroku, malujcie komputer...;D
      Pewno wygra potwór, albo wampir - jak w Tarocie na obrazku - ale nie chcę cię źle nastawiać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka