Dodaj do ulubionych

Czy on kocha?

18.04.21, 21:03
Ona:
- Co myśli? As Buław
- Uczucia – 6 denarów
- Postawa – kochankowie
- Co wnosi do relacji? – Pustelnik

On:
- Co myśli? - Gwiazda
- Uczucia – 2 kielichów
- Postawa – 9 mieczy
- Co wnosi do relacji? Rycerz Buław

Na czym opiera się relacja – 4 mieczy
Przyszłość relacji – księżyc

Zapytałam karty o relację pani i pana. Coś zaczynało się dziać, ale ona wyjechała, jakby odpuściła to, odeszła, chyba zraniło go to. Teraz pyta czy są nadal uczucia u niego, jak to wygląda. Co uważacie?

U niego są te miecze – 9, co czytam jako tęsknotę, cierpienie, po prostu ten człowiek nie jest szczęśliwy na co dzień. 9 mieczy to dla mnie takie zadręczanie się myślami, ogólnie deprecha po stracie ukochanej osoby. Myśli o niej – Gwiazda, czyli uważa, że ona jest niedostępna, pewnie dlatego, że wyjechała, to się skończyło. W uczuciach 2 kielichów i tutaj się zatrzymam: jednak widzę tu uczucie. Takie wręcz idealizowanie tej pani, zakochanie. Ale rycerz buław może pokazać, że to będzie szybki seks nic więcej… Jakoś mi się to całe nie trzyma, nie wiem, bo Rycerz tutaj nie daje uczuć, raczej fizyczność i do tych kielichów nijak nie pasuje…

Ona z kolei w Asie Buław też pokazuje się na szybką przygodę. 6 denarów jako związek partnerski a może to, że ona chce coś brać, a dawać już nie? Pustelnik w tym, co ona wnosi do relacji pokazuje tę odległość, która ich dzieli, resztą u niego to potwierdza 9 mieczy – on cierpi, ona myśli, jest sama.

2 kielichów odpowiada karcie Kapłanki – czyżby to karma? Zresztą 2 kielichów łączę jakoś z kochankami – bo to karty miłości. Choć 2 kielichów czytam jako lepsza kartę, bo to uczucia, do tego namiętność.

Przyszłość relacji jako księżyc pokazuje na oddalenie, będą osobno, a 4 mieczy pokazuje zatrzymanie, brak rozwoju – ona wyjechała. 4 mieczy to koniec, cierpienie, suma Cesarz, ale cesarz kocha na stałe… Czy jeśli ona wróci to on znów wejdzie w ten związek? Tak byście to czytały? Tarot pokazuje przyszłość tutaj jako Księżyc – są daleko i tak zostanie jako marzenia, oddalenie, ale czy widzicie w tym uczucia i sens powrotu? Bo przecież sami kierujemy losem i zawsze coś zmienić można, pytanie czy są uczucia i warto… Pani chyba chce wracać, aczkolwiek nieśmiało, ale pokazuje to.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka