Dodaj do ulubionych

Praca na pełny etat

08.05.21, 16:24
Pracuje teraz z domu 16 godzin tygodniowo. Poprosiłam o podniesienie godzin do pełnego etatu. Czy dostanę zgodę ?
Ósemka Kijów , szóstka mieczy, dwójka pucharów. Karty nie są złe , ale tez niespecjalnie optymistyczne. Na pierwszy rzut oka wydało mi się , ze tak, ale osiem plus sześć plus dwa daje szesnaście , Wieża. Czyli chyba jednak nie. Może mi podniosą godziny, ale nie aż tak dużo , jak chce. Jakieś komentarze , proszę ?
Obserwuj wątek
  • doris000 Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 16:36
   6 mieczy u mnie zawsze oznacza zmiany, a że na końcu jest 2 pucharów (pomyślna karta) więc myślę, że dołożą Ci tych godzin - ile nie wiem, ale będziesz zadowolona, u bowiem mnie czasami 2 puch pokazuje zawarcie korzystnej umowy. Czy Twoja praca wiąże się przypadkiem z częstymi kontaktami z innymi ludźmi? Bo pierwsza karta wskazuje, ze będziesz miała ich teraz wiele..
   • doris000 Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 16:39
    2 puch tez oznacza deklarację /umowę ustną tzw. "na gębę" pomiędzy dwoma stronami wiec może to tez oznaczać, że dołożą ci dodatkowych godzin raz na jakiś czas, tak poza umową
    • andgie Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 17:59
     Doris000 , dzieki za wpis. Pracuje w obsludze klienta, wiec oczywiscie wiecej godzin bedzie oznaczalo wiecej kontakow z ludzmi. Wiem, ze firma daje nadgodziny, wiec moze dadza mi wiecej, ale nie podniosa kontraktu do pelnego etatu? (Wtedy musieliby mi dokladac sie sporo do mojej prywatnej emerytury, lol)
     • doris000 Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 18:54
      Dla mnie formalna umowę na ogół pokazują na ogół monety (min. 2 monet) lub miecze (2 miecze), a 2 pucharów może tu oznaczać deklarację słowną, że np. będą dawać Ci ewentualnie dodatkowe zlecenia w sytuacji, gdy będzie zwiększenie liczby klientów (8 buław). Może być to ewentualnie dodatkowa umowa -zlecenia lub o dzieło, ale oczywiście nie wykluczam też zwiększenia godzin na umowie o pracę, tyle że karty tego nie pokazały, a jedynie wskazały na pozytywny wynik dla Ciebie...
      • doris000 Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 18:57
       Na którymś z forum znalazłam też info, że 6 mieczy może oznaczać zmianę zakresu wykonywanej pracy więc teoretycznie może też wskazywać na zmianę w istniejącej umowie - razem z 2 puch na lepsze
       • andgie Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 19:53
        Dzieki smile Zobaczymy, co powie manager mojego managera. Idealnie chcialabym zmiane pracy na pelny etat ze zmiana w umowie, wraz ze wszystkimi przywilejami. Ta szesnastka z wyliczenia troche mnie niepokoi. Ale karty sa zachecajace.
        • doris000 Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 22:09
         Ja nigdy nie sumuje kart, ale Wieża może także oznaczać, gwałtowne zmiany których się nie spodziewasz, że cały Twój plan runie, ale ostatecznie wyjdzie ci to na dobre. U mnie pokazała niespodziewaną zmianę stanowiska w pracy, która na początku wydawała mi się kiepska, ale ostatecznie wyszła mi na dobre
         • andgie Re: Praca na pełny etat 08.05.21, 23:12
          Dzięki . Ja tez nie sumuje kart, zasadniczo, ale chyba chciałam mieć tutaj ostateczna odpowiedz. Na to stanowisko zostałam przeniesiona pod koniec roku i na początku było bez entuzjazmu, ale z biegiem czasu zaczyna mi się podobać .
          • andgie Re: Praca na pełny etat 25.05.21, 11:12
           Update. Moj manager dostał odpowiedz od swojego managera. Ponieważ jest teraz restrukturyzacja firmy, nie zmieniają na razie etatów. Zostanie ona sfinalizowana pod koniec czerwca i wtedy mogę znowu aplikować . Czekam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka