Dodaj do ulubionych

czy jeszcze go spotkam?

09.05.21, 16:22
Drodzy forumowicze, mam serdeczną prośbę o pomoc w interpretacji odpowiedzi na pytanie, czy jeszcze kiedyś się spotkamy z pewnym Panem, którego dawno nie widziałam i rozstaliśmy się w złej atmosferze, ale wiem że on o mnie wypytuje znajomych? Pomimo, że już o nim zapomniałam Pan ostatnio ciągle mi się śni, dlatego wyciągnęłam karty : Gwiazda, Głupiec, Kochankowie
Karty wyszły mocne bo 3 x Wielkie Arkana. Wydaje mi się, że w Gwieździe jest nadzieja, że się spotkamy gdzieś spontanicznie, może w drodze (Głupiec) i to będzie miłe spotkanie (Kochankowie) więc chyba oboje się ucieszymy?
Gdzie go spotkam: 4 buław - może w drodze do jakiejś restauracji lub na domówce u kogoś?
Kiedy go spotkam: 6 Kielichów - okres około 6 tygodni, czerwiec lub do 6 miesięcy?
Obserwuj wątek
    • doris000 Re: czy jeszcze go spotkam? 09.05.21, 18:16
      Spotkałam się także z interpelacją, że gwiazda oznacza przeznaczenie, że dana osoba jest nam pisana w gwiazdach, ale jak to się mówi na dwoje babka wróżyła i ja ten rozkład widzę nieco inaczej - Gwiazda to Twoja nadzieja na spotkanie z nim, jednakże tutaj ktoś już rozpoczął już nową drogę życia i dokonał wyboru, pytanie czy to będzie wybór pozytywny dla Ciebie czy na korzyść kogoś innego...Ewentualnie można też go odczytać tak, że spotkacie się gdy ten Pan dokona wyboru swojej drogi życiowej - Kochankowi pokazują że on najpewniej jest już w związku i nie spotkacie się dopóki on z niego nie zrezygnuje
      • kocimietka Re: czy jeszcze go spotkam? 09.05.21, 21:45
        Akurat to czy jest z inną kobietą, czy nie to nie ma dużego znaczenia, ponieważ pytałam o znajomego, dobrego kolegę z pracy, z którym poróżniliśmy się kiedyś o sprawy zawodowe, a właściwie to on zaatakował mnie i po jego odejściu z pracy znajomość się urwała, po części dlatego że byłam wtedy na niego bardzo zła i przestałam się do niego odzywać. Owszem, podobał mi się kiedyś i parę razy umówiliśmy się na piwo ale nasza znajomość do końca pozostała platoniczna i już dawno się z niego wyleczyłam. A zapytałam dlatego, że ostatnio ciągle mi się śni po nocach i dowiedziałam się niedawno, że wypytuje o mnie wspólną znajomą co u mnie słychać, tak jakby sam nie mógł się odezwać i zapytać
      • czarnula46 Re: czy jeszcze go spotkam? 11.05.21, 09:29
        Gwiazda to Twoja nadzieja marzysz o tym spotkaniu ale tutaj wybór już został dokonany w tych Kochankach z nową drogą w Glupcu. Mogłabym się pokusić ze z Toba zacznie coś nowego ale niejednokrotnie Kochankowie na koncu widziałam ze nic z tego nie będzie.
        Spotkać go mozesz Spotkać gdzieś w grupie osob.
        • kocimietka Re: czy jeszcze go spotkam? 11.05.21, 10:18
          Bardzo dziękuję za odpowiedź. Tak wiem on jest w związku ale chodziło mi tylko o zwykłe spotkanie, a nie czy będziemy w związku, w sensie czy go jeszcze spotkam na swojej drodze. Mamy wspólne grono znajomych więc takie spotkanie jest jak najbardziej możliwe , tylko że on mnie chyba unika

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka