Dodaj do ulubionych

Zdrowie psychiczne / choroba dwubiegunową. Interpr

11.05.21, 17:01
Cześć. Chodzi o osobę bliskiej naszej rodzinie, dlatego wolę się skonsultować.
Ostatnio zachowanie mężczyzny daje dużo do myślenia. Położyłam karty

1. Umysł teraz- Paź kielichów.
2. Ciało- Cesarz
3. Wyzwanie - 10 buław
4. Umysł ( karta do końca roku) - Król buław
5. Kondycja psychiczna dalsze prognozy-
Głupiec, 2 denary, 5 pucharów.

Cóż.
Karty dobrze wskazują. Mężczyzna mąż i ojciec w pełni sił witalnych jednak ciągle zafiksowany na punkcie pieniędzy. Dużo tutaj przemyśleń, wahań emocjonalnych.

Trochę martwią mnie 2 denary przy 5 pucharach....
Czy w dalszych prognozach można odczytać chorobę dwubiegunową ?
Ja bym to tak czytała. że tutaj będą problemy z psychiką.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Zdrowie psychiczne / choroba dwubiegunową. In 13.05.21, 23:30
      Jak dla mnie ten mężczyzna ma całkiem niezła
      Konstrukcje psychiczna i nie widzę tu choroby dwubiegunowej czy innych zaburzeń psychicznych. Później może się pogorszyć, ale bardziej z powodu pewnej niedojrzałości i frustracji związanej z praca, niż z choroby psychicznej.
    • sevrena Re: Zdrowie psychiczne / choroba dwubiegunową. In 15.05.21, 01:01
      - pije, jeśli już, i nie ma zbyt wielu pieniędzy .Nie jest taki znów zafiksowany, być może ale na depresję maniakalną mi to nie wygląda, ma dużo sił witalnych, ale teraz nikt nie jest pewny swego losu.Są od niego uzależnione inne osoby z rodziny,dlatego pewno się złości, ale nie wolno zapominać o ciężarze odpowiedzialności a Głupiec sugeruje niewiedzę i - czasami - demencję, choć rzadziej. Król Buław szkoda by było - typowy zapalczywiec, albo pije i się awanturuje, wg. Suligi albo - jeśli jest pozytywnie- dominacja i odpowiedzialność, "król biznesu".
      10 B - przepracowanie, moim zdaniem jasne, że siępołamałże haruje za niewielką kasę, a ambicja Króla na to nie pozwala, moim zdaniem się martwi zdnia na dzień, ale na ostrą deprę to niezbyt dobry wątek wydarzeń.

ciało Cesorza ... przystojniak w maseczce?
              • sekatoor Re: Zdrowie psychiczne / choroba dwubiegunową. In 16.05.21, 18:43
                Fisiu pisiu, rozsądzająca karta będzie jedna i bluesa koniec, choćby pękł...
                10 Kieliszków, cudnie narysowana przez znanych artystów...prosta.
                Facet dba o rodzinę, jest całkiem normalny,, nic mu nie dolega, faza jeśli już to radosna. Ma po prostu też poczucie boskiej opieki i radości wewnętrznej z rodziny.
                Inaczej to wszyscy by byli nieco podłamani to polityka wiary, jak ktoś nie ma wiary choćby w siebie to leży. A on jakoś się trzyma, nawet na drobnicy finansowej.
                W końcu sezon w połowie,a tu w biznesie kwarantanna za kwarantanną, nie zapominajcie.
                Przecież to zbrodnia.Galerie nie, sklepy nie wszystkie, puby zamknięte, nawet gastronomia czy hotelarstwo leży. Co on, czarownik jak my?
                • errica Re: Zdrowie psychiczne / choroba dwubiegunową. In 16.05.21, 21:55
                  O mój drogi Jezu co wy tu piszecie?
                  Facet to lewus .... Ma dwie lewe ręce do roboty i trzymany jest na siłę w firmie rodzinnej bo tak wypada.
                  Zero rachunków!
                  Dzieci dorosłe na swoim utrzymaniu już dawno wyfrunęły z gniazda.
                  On nikogo nie utrzymuje.
                  Wakacje zagraniczne i wysoki standard życia
                  Jest samolubny, zazdrosny, wścibski i złośliwy ...
                  • sevrena Re: Zdrowie psychiczne / choroba dwubiegunową. In 17.05.21, 09:43
                    Miałam kiedyś znajomka żona na wysokim doktoranckim poziomie biolog po eksperymentach nad mózgami małp.Choroba dwubiegunowa.
                    O własnąwillęwytoczył lata rodzinie niby proces bo niby gdzie ma mieszkać.
                    Koledzy skończyli wysoki poziom na uczelniach artystycznych,ale przez lata on zarabiał w firmie rodzinnej po kolei dopókii wszyscy się nie wykształcili, zresztą pracowaliśmy razem tapetując i malując pokojowo na studiach, firma fikcyjna zarabiała tylko na chorego ZUS.Mieli z mieszkań b. dużo pieniędzy, bo 3 dzieci na studiach prawniczych i malarstwie trzeba jakoś utrzymać tudzież inwalidę dziadka, a milionerów niewielu miałam znajomych ;D.
                    Byłwkurzający wśibski i zlośliwy i nie wolno było koleżance na gitarze nawet pograć, dopiero polatach paru po opieraniu i karmieniu rodzeństwa mogła sobie pozwolić na wakacje ale nie na Ibizie czy Berlinie jak my i inni którzy żyli z zachodniej bandoski i pensję rodziców mieli po studencku za nic, i partnerów zagranicznych ...
                    Był wścibskim samolubem,o ile sobie przypominam! No i zazdrościł nam, przystojniaki za to żeśmy obronili przed nimi z kumplami też prawnikami i malarzami.
                    Jakbyś wyjęła mi kawałek z CV.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka