Dodaj do ulubionych

jaka będzie decyzja?

13.06.21, 10:05
Witam,
zgłosiłam w firmie pewien projekt - pomysł na rozwoju obecnego, przestarzałego systemu, w którym widzę potencjał, a którego niektóre osoby chcą się pozbyć, gdyż jest przy nim dużo roboty i potrzeba dużych nakładów finansowych na jego rozwój. Ten sam projekt już był kilka razy odrzucony lub zawieszony w czasie, w związku z czym są małe szanse na pozytywną decyzję.
Możliwe są opcję 4 opcje: 1-całkowite pozbycie (zamknięcie) się tegoż systemu, 2-jego dalszy rozwój (to na czym mi zależy), 3-sprzedaż go innej firmie (raczej mało prawdopodobne, że go ktoś by kupił bo wymaga dużo nakładów finansowych) lub 4 - pozostawienie go w firmie bez zmian.
Decyzja ma zapaść do końca czerwca - jaka zapadnie decyzja Zarządu odnośnie mojego projektu? RYDWAN, 6 BUŁAW, 4 BUŁAW. Karty zdaje się mówią, że decyzja jaka by nie była, będzie jednak pozytywna (6 buław - triumfowanie) i zostanie podjęta szybko (Rydwan). Myślę, że będzie to opcja 2 lub 4 gdyż nie widzę tu kart związanych zakończeniem, a 4 buław świadczy, że system nie zostanie sprzedany, lecz zostanie w naszej firmie.
Czy ktoś z Was widzi to może inaczej?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka