Dodaj do ulubionych

Jak odgadnąć gościa ?

02.07.21, 23:54
To chce mi dać paz monet
To jego intencje 9 monet
To ukrywa przede mną Rycerz buław

Chce mi pomóć w kwestii pracy - moge liczyć na jego rady, pomoc w zasięgnięciu informacji ,ktore dla mnie są korzystne i przydatne . Stara się choć zdarza się koledze działać pod wpływem impulsu.
Jego słomiany zapał, pozwala sobie na luz, za dużo energii w to wkłada .rycerz buław《
Czasami nie wiem jak zareagować bo w sumie traktuje go jak przyjaciela - ale widzę że on chce romansu , a ja nie chcę się pchać w taki " makaron spagetti" bo po co mi zajęte ciasto jak.mogę miec coś wolnego i świeżego smile ha

Obserwuj wątek
    • moniczka007 Re: Jak odgadnąć gościa ? 03.07.21, 10:54
      chce ci dać - jakieś małe korzyści, małe prezenciki, będzie pokazywał że niby mu zależy
      jego intencje - nie zamierza się wiązać na stałe jest mu dobrze jak jest
      ukrywa przed tobą - że adoruje też inne kobiety, że jest niestały w uczuciach, lubi podboje, dla mnie ta karta tylko potwierdza pozostałe, że nie ma poważnych zamiarów
    • andgie Re: Jak odgadnąć gościa ? 03.07.21, 11:01
      U mnie podobna interpretacja. Podobasz mu się i przyjemnie mu się z Tobą spędza czas, chętnie Cię zabierze na obiad czy do kina lub da perfumy w prezencie. Ale jemu w swoim ogrodzie obfitości jest dobrze i bycie wolnym ( przynajmniej z jego punktu widzenia) , flirtowanie z paniami odpowiada . To nie tak , ze Cię zwodzi dosłownie , po prostu albo jest żonaty i traktuje Cię jako bardzo przyjemna odskocznie albo lubi kobiety w ogóle , jest niestały w uczuciach.
    • carrierowiczka1 Re: Jak odgadnąć gościa ? 03.07.21, 11:36
      Warto dbać o siebie przede wszystkim (oczywiście nie krzywdząc innych wink ). Polecam skupić się na sobie - swoich odczuciach i pragnieniach smile i na swoim życiu - jeśli chcesz zostać z nim kolegą, to spoko, ale nie wykorzystuj go oczywiście. Tu fajny e-book o komunikacji: www.silnapsychika.pl/produkt/komunikacja/ może uda Ci się dobrze zakomunikować swoje potrzeby i ewentualne stawianie granic smile Pozdrawiam serdecznie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka