Dodaj do ulubionych

Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja

07.07.21, 01:24
Złozyłam dokumenty ba ofertę pracy w aptece , byłam na rozmowie ...i czekam na odpowiedz.

Tak rozwinię się sprawa rekrutacji Rydwan
Bliżej niż dalej do odpowiedzi...dołożyłam na Rydwan kartę Pustelnika - Swoją drogą pójdę w innym kierunku . Nie to miejsce do zatrudnienia.

Taką osobę zatrudnią Król Kielichów
Młodego stazystę z urzędu pracy , któremu kończy się staż ,ale prawdopodobnie przedłuża z urzędu pracy o następne 6 miesięcy.

Tak moje wrażenia z całej sprawy As buław
Oferta korzystna i blisko , mogła bym sprobować w tej aptece . Szybki efekt miotełki było i przeszło , next proszę wink

To wynik dla mnie 7 Mieczy ,Q,mieczy , Głupiec, 6 buław

Nie
podoba mi się 7 mieczy -Ktoś tutaj będzie próbował kogoś wykiwać sprytem . Przez to nastąpi odcięcie ,nie wszystko jest do zaakceptowania , ale rozpaczać nie będę nad tą pracą ,ktora przejdzie bokiem bo pojawia się inna okazja Głupiec ; nowa oferta i dosyć ciekawa w której przy dobrych wiatrach pomyślności mogę zdobyć coś co da mi poczucie spełnienia a raczej zdobyczy .

Dla ciekawości spytałam czy po tej ofercie -apteka ,pojawi się inna oferta ?Sprawiedliwowośc
Tak ,praca z umową, formalna bez przekrętów na jasnych warunkach.
Nie wytrzymałam i dołożyłam karty Q.buław to pewnie Ja,z nastwieniem bojowym wink ,Cesarz to już pewna , stabilna oferta lub przynajmniej jej horyzonty widoczne , następnie 2 miecze - pojawią się trudności i 7 kijów sprawdzanie czy dam radę ,badanie gruntu co dalej: testy sprawnościowe, testy na szybkośc reakcji -kiedyś mi ta karta pokazała :test na spostrzegawczość :badania na kierowcę.
Obserwuj wątek
    • andgie Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 07.07.21, 12:05
      Moja interpretacja jest podobna. Dostaniesz odpowiedz negatywna , wkrótce . Co do tej młodej osoby, która zatrudnia: mnie to wyglada na raczej osobę starsza , doświadczona . Ale już niedługo będziesz mieć ofertę konkretnej pracy na etat.
    • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 11.07.21, 14:33
      Madzia to nie tak, tutaj tylko ktoś z technikum farmaceutycznego na kasę,a magister farmacji nad nim czuwa.A nastawienie bojowe to masz zawsze, wg. twoich danych tochyba w 10 domu długim przeokropnie masz Marsa i to na samym rogu, o ile sięnie mylę, a z interetu to mogę. Uczciwie ci za to mówię bo tu kurs towaroznastwa jest warunkiem współpracy, jak i w aptekach zielarskich...Sferę Gaqueline aktywizuje i dopuszcza "odjazdy " również w kierunku wojskowym czy transportowym, ale daruj,męskiezawody z tymiaspektami cię pociągają, a nie Neptuniczne jeszcze bez papierów wymaganych.Wiem, bo znajomi byli. Może w szpitalu coś mają - kurs księgowego próbowałaś chociaż z ZDZ? Kiedyś było, aczkolwiek z męskim zawodem się kłóci...Pamiętam, camaretto coś wróżyła,ale tu ma chyba bana.
      Pozdrawiam astrologicznie!
        • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 21.07.21, 21:54
          Aha, czyli w zawodzie! Czyli jakie egzaminy chcesz do tego woja?Bo wygląda coś jak koszmar, afganką chcesz zostać za 1500-2000 czy jak?
          Kraków,mówiłaś kiedyś ale dawno ... znam ale niewiele z wyjątkiem Sukiennic i ryneczku,m ślicznego zresztą. Po prostu piękne miejsce, do którego się chętnie wraca, a ja lubię jeździć....
                • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 22.07.21, 16:34
                  Jak chcesz to mam na duży rozkład na wojsko dla ciebie,uczę sięTarota, bo tak naprawdę to jestem może lepszym astrologiem, ale to było dobre ćwiczenie..
                  Chcesz do woja, idź do woja, oni niczego się nie boją ;D... Czary mary w Egipcie zawsze nie do wiary...
                  Cicho wszędzie , głucho wszędzie ( to dla wróżbitów dziadów)...
                  Karty z dużego rozkładu: 8 /-, 10/-, 20/- , 2M, 7 D , 6D, 2D/-,8K , 3D/-,RK/-
                  Nie wygląda to na sukces Republiki...W dodatku negatywnie skierowana Sprawiedliwość jest poprawiona przez odwrócony Sąd Ostateczny i Koło Fortuny w wersji negacji . Byćmoże, kiedyś była to dobra decyzja, stąd i dobre Miecze - ale teraz nadzieje na łatwiejsze pieniądze przepadają przelatują przez ręde, to litościwe zamiary w 6 Den i kontakty w 7 Den, które ciągną wgórę,ale Kielichy pokazują nam dno świadomości, natomiast wielkie arkananapoczątku rozwinięcia alarmujące - jesteś już świadoma wielu rzeczy, pójdź za tym, bo Passa i Sąd który nie jest w tej rzeczywistości a który rządzi naprawdę, a nie ustawy od szczęścia do szczęścia, obojętne - z sutą emeryturką czy też chwilowo - oczywiście tylko dla komunistów aktualnie nie - sąprzeciwne.Umowy "z nimi" nie wejdąwżycie, natomiast 2 Denary/- 3 Denary/- są na "nie" podobnie jak i Sprawiedliwość połączona z Kołem, no i Sądem.Nicdziwnego, że mimo najszczerszych chęci bycie fanem wojskowości, Rycerzem Kieliszkiem /- trąci o zagładę,może ztej umowy by wyszedł obłędny Rycerz, czyli wersjakomediowa.Dlaczego - mamy zobaczyć obok. Jakto robić, właśnie się uczę. Poproszę o komentarz, zwłaszcza tej pary 2M i 2 Denary ujemnie.Albo znajomych - połączona kombinacja 7 D z dominacją późniejszą 6 D
                  big_grin
                  Inne zawody - jeszcze nie wiem...chcesz?
                  • magdalena.1230 Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 23.07.21, 00:25
                    Sekator , to mi niespodziankę zrobiłeś ...Co to za rozkład ? jakie pozycje mają znaczenie w tym ro9zkładzie ? bom ciekawa .

Nawet Ci to idzie fajnie rozkładanie tarota , tylko obyś więcej pozytywnych wieści pisał - to była bym HAPPY smile
                    Widzę , że sukces a raczej brak widzisz w kartach na wojsko uncertain

Inne zawody ? hmmm no w sumie ciekawa jestem co Ci pokaże - pewnie że chcę smile np . straż graniczna ? bo w tym roku będę dokumenty składać , co ci się pokaże .
                    Ja podjerzewam że fiasko z tego wyjdzie = bo tam trudno się przebić , ale jak nie spróbuję to będę żałować.

• sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 24.07.21, 09:50
                      Trudno, fakt, jak już mają jakiegoś to taka osoba jak i kanar tam że pamięć mają do twarzy taką, że ci w nos strzeli. Straży ogniowej nie?
                      Bo na wojsko to takie karty, jakby nawet to Suliga nie da rady opisać zdziwienia - tam jest i Sąd Ostateczny, i Sprawiedliwość w temacie,i Koło - same Arkana Wielkie.
                      Ktoś już na tym forum chciał tam, ale nie pamiętam bo dawno to było a u nas sekta, to nas wyciągnęli za uszy wtedy...postawię może ale do wieczorka może jakoś... Ciekawie, z tym Marsem wóz przewóz ,szkoda, że w numerologii godzina "naokoło" nie jest potrzebna tak bardzo, chociaż też jest symbolicznie - ale tam dokładnie jest wszystko . Jak np. wróżby to z minut są, było jakoś dokładniej opisane, niema teraz nic do roboty,więc zajrzę do książek ale później trochę. W astrologii za to, to jest jeszcze bardzo potrzebne do stworzenia obrazu jakiejś osoby,a tak dokładnie to chyba nikt nie ma,nawet z ręką na zegarku jest trudno obliczyć dokładnie czas przyjście dziecka na świat i odcięcie pępowiny zwłaszcza po trudnym porodzie.Zresztą, wielość domów i różne - pasujące lub nie - systemy o tym i nie tylko - świadczą.

O, Natasza Czarmińska chyba , zresztą może jeszcze znany wróżbita z Wrocławia, Zylbertal w swojej książce mówi o wróżbie "z zegarka".
                      Dlatego ludzie do obłędu czasami wierzą w Tarota, a tu rytm kosmiczny się ujawnia, ale tak to dziwnie już jest, że jest to jak z cepem - jak nie wchodzi wprost i łatwo, to w ogóle.
                      Jak i inna koleżanka u siebie"w stopce" ma - nigdy nie kłóć się z głupcem, sprowadzi cię do własnego poziomu po czym pokona doświadczeniem.
                      Postawię, i napiszę dokładniej, ale Bramy zdaje się i AW mają znaczenie największe,poważnie należy do samych kart podejść nie tylko jak do koloru. T
                      o ciekawe co mówisz. I z Krakowem jest nawet po przeprowadzce do Rosji co robić, i studium często.
                      Jako zaopatrzeniowiec nie? Koledzy pracują, ale gdzie indziej. Xena wojowniczka, ale ta to na TIRze ponoć , zanim oczywiście została aktorką. A, ty żeńsko - męskie - ale był/a i taksówkarka w filmie
    • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 24.07.21, 12:31
      Wieża odwrócona w straży ogniowej. Nic dodać nie należy, uczciwie Tarotowo. 16/-
      Służby celne cienko. Chyba była 5 Buł., ale nie pamiętam
      W Straży Granicznej - nie wiem, mają swoje miejsca pewno, może w Rosji nawet .10Kielichów?Nieźle.
      Pewno zależy gdzie...Bo na Europę to może też i działać,przecież mają i kobiety?Całkiem niezla wróżba wychodzi, ale sprawdź swoimi kartami. Nie chcę być początkiem jakiegoś idiotyzmu wielkiego. Postawię jeszcze, bo to ciekawe, i z tym Marsem w kwadracie do 1. domu. Inne zainteresowania i osobowość, a inne zawody.. Już kogoś widziałem z takimi aspektami.
          • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 24.07.21, 14:20
            Masz mnóstwo za to negatywnych opozycji w horoskopie, jeden z ważniejszych aspektów too opozycja Urana do Pkutona, "podwójny Nelson " czyli jeszcze wzmocniona przez światła opozycjado urodzeniowego Jowisza, Mars i Wenus wzmocnią twoje kwadraty na Marsa, chociaż poważny Saturn "chce" odpowiedzi na pytanie co jest z przeznaczeniem?
            Zobaczymy więc w Tarocie, bo tak naprawdę wygląda jak sprowokowane przez gwiazdy. Po drodze zapytam może i o siebie..?
            Ciekawe, ten kwadrat na 1 dom wygląda na jedyny ważniejszy, ale nie wiadomo,co tam tkwi w lekkich planetach.Może kwadratura tego koła?
    • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 26.07.21, 20:32
      Sprawdziłem inne dziedziny, zgodnie z umową.Przepraszam, nie było mnie w domu i może stąd kłopot, ale już jestem i jak się okazuje, minutka osiem. No i Tarotem kłopoty.Czasami aż nie chce mi się wierzyć, ale zdolności jak są... to poniewierka,treść się nakłada z kartami innych jeszcze, albo i swoimi. Bo Śmierć wyszła i to ze dwa razy, najchętniej może wcale by na studia nie wróżyło, ale były dwie opcje SG. Niecodzienne to - ale jak miało być inaczej, w 13 pozycji u Chrzanowskiej nawet, bo o nią się opieram.
      Nie jest wiadome, co robić z horoskopem, skoro dominujący jest kwadrat na środku m. zdolnościami a zawodem.Ty - Wenusjańska,lekka w treści,z nawet i zdolnościami - ale widać i na forum, że jak Marsjańskie "coś" ruszy się w ogóle, to zapędzi w ...fantazji. Dlatego mimo laurów spóźnionych nie wracaj do przymusu na studiach po tych latach w ogóle, nie wiesz nawet, co to takiego (sprawdzone w autopsji, niestety). A człowiek dojrzewa,o czym karty zaświadczają.Zdolności fizyczne to jedno, te są jak i były - 3 Buław.Matmy nie kochasz, 6 /- reszta w normie, aczkolwiek sugeruje zdolności w ogóle,że są to nawet nie tak bardzo ukryte, to stosunek do studiów zbyt przejrzały, o czym ci nie jest wiadome, bo nie podchodzisz już przez lata do dyplomowanej strefy, tylko chowasz się w cieniu nie zrobionych papierków,o czym też z miłą chęcią karty i zawiadomią. W ogóle , czasami się wydaje, że mieszam astrologię z kartami a to z doświadczeniem, ale już tak jest w pewnym wieku, bo trudno jest rozdzielić jedno od drugiego.
      • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 26.07.21, 22:01
        Mag sugeruje dobre podejście do sfery biologicznej, tu się zaczynają twoje zainteresowania rozdzielać. Już nie farmacja, jak piszesz, czyli zainteresowania związane z Wenus i 1 domem - tylko to co usiłujesz łączyć z "zawodem" czyli Marsem, który w kwadratach do AC powoduje napięcie do ostatnich granic.
        Zmiany w 11 domu nie sugerują odejścia od kierunku ogólnego, bo nakierowane na to opozycje Saturna i innych ciężkich planet utrudniają jedynie pełne twórczego stosunku podejście emocjonalne, co miałoby wesprzeć AC. Studia utrudniłyby jeszcze i tak konfliktowy horoskop,co w całej pełni popiera Tarot, nie "wróżąc" studiów dalszych w tej opcji w ogóle, nie masz z tego co piszesz, w wieku ponad 30 żadnych już uprawnień do finansowania ze strony rodziny,nawet za granicą kraju. Tylko to utrudnia podejście wróżbitom, bo niewiele osób zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę szkoła czy wybór zawodu jest śmiesznie podobny do warunków życiowych, a te do symboliki , a nie odwrotnie, jak se wróż zmyśli. Sprawiedliwość w humanistycznych zawodach, może sugerować zdolności humanistyczno - prawnicze, ale nie sugerowałbym się już zdolnością do dokonywania zmian, bo "na sztywno"ubity jest proces kształcenia, a Kwadrat Merkurego - jak to Alla nazwała (ja z tego zrobiłem dwie linijjki) to pasemka niewiary - ofiarą nikt nie lubi się stawać (12/-), więc to blokuje cię najbardziej w procesie uczenia się w ogóle. Kapłan jest z kolei w przyswajaniu wiedzy.
        Reszta jutro, bo ciemno się zrobiło, a przy lampach widać jeszcze mniej. Sama sugerujesz na forum sporo, więc
        " tułaczki życiowej" nie usprawni fakt,że po 30 rodzice mieliby nagle przez 5 lat na coś łożyć, zaraz się zbuntują, tylko zaczniesz. Ty jako "następnoroczny " - owszem, po konfrontacji z materią studiów i grupą chętniej wyjdziesz niż wejdziesz, o czym jeszcze nie wiesz, za to wiedzą inni - po prostu, drugoroczni tak mają, o ile z uniwerkiem liczysz się w ogóle. Zwłaszcza, że nie wiesz jeszcze , na co. Najłatwiej było na Jowiszu - Węzeł Pd. sugerują podejście "znany" . Mars już też znany, horoskop się sprawdza do bólu.
        • magdalena.1230 Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 26.07.21, 22:45
          W sumie z całego opisu nic nie zrozumiałam.
          Piszesz w chaotyczny sposób raz o konewce a raz rzodkiewce..
          Studia chcę rozpocząć bezpieczeństwo wewnętrzne - zostałam przyjęta - Jak widzisz lubie to .
          Chciałam dodatkowo psychologię to uwielbiam , zagłębiać się w umysły ludzi i rozbrajac zachowania ,ale tego nie zrobię bo nie mam funduszy.
          Za studia z kierunku psychologia trzeba płacić czesne ,na ktore w obecnej sytuacji mnie nie stać.
          Krucho z pracą , szukam i nic.
          Mam doświadczenie w biurowej pracy, mam doświadczenie z wojskiem ,i też dyplom technika farmaceutycznego , ale ja mieszkam w takiej dziurze , że ciężko sie rozwinąć .
          Na studia brak obecnie kasy ,na pracę dalej wyjazd nie mam kasy = wynajem mieszkania- także sytuacja sama się zamyka i zostaje w czarnej dziurze...
          Ps:miałeś dokończyć rozkład o straży granicznej. Pokaz jakie karty w rozkladzie ssąpokazane- bo zaczynasz wpis, mieszasz wszystko i kończysz .
          Pracuj nad logiką wypowiedzi wink
          • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 29.07.21, 05:03
            O, w Warszawie po takim kierunku to nawet jedna kandydatka na posłankę była, rozrzucano plakaty na metrze. Niestety, nie przeszła.
            Przez psychologię chyba wszyscy tu przeszli. Niestety, Warszawa to było tylko płatne dno moralne - o czym nikt przez lata nie mówi, a tu to tylko tajemnica poliszynela - jak na ulicy nie siedzi PO to PiS, jak nie Plissser to PO -wiedz
            Wygodniej u mnie z astrologią, może dlatego mieszam. W straży 10 Kielichów - nie robię rozkładów jeśli jest pozytywny odzew, żeby "nie zapeszyć"... Może przy tym Marsie taki wybór kierunku to mus. Wszyscy z tego miasta, cholera, to pragmatycy - nawet ioke czy Iza po tym Collegium starają się teraz o przetrwanie - z tą Śmiercią nie będę w takim razie walczyć.Może "poleci" a Śmierć znaczy w kartach nie koniec, ale początek jakiegoś zachowania, o którym niewiele wiadomo, bo to w zwykłym "praniu"nie wyjdzie? Tak jakby "nie chciało się ruszyć nic dalej. Często z kolei znaczy to co mówisz - wynajem mieszkania czy coś"do studiów" kosztuje ...W parze dobrze się składa ,jeśli jedna przynajmniej osoba ma pracę.Skąd ta sugestia że masz nie zdać to nie wiem, nic takiego nie mówię,ale czasami tyczy się to czegoś innego -m np. brak po prostu jest etatów w biurze czy farmacji jak piszesz. Zresztą, znów - nie rozdrabniam się,ale szukam jakichś szczegółów,jak sugerujesz.
            Fajnie że zdajesz i chcesz piąć się w górę,z kolei karty jeśli już coś sugerują to często stosunek ludzi do tego wszystkiego, albo na odwrót. Lubię dla tego Krzyż Celtycki - ale inaczej, niż u Suligi, który chce koniecznie "skompaktować" wiedzę o "innych", ale nie mówi nic np. np.o domostwie. Moim zdaniem daje to sporo informacji, często z kolei karty rozwijają rzeczy, o których niechętnie ktoś mówi, ale chyba nie w środowisku fanklubu, bo tu się każdy na ogol dwoi i troi żeby komuś pomoc, a nie zaszkodzić.
            Dobra, zobaczę coś oprócz zainteresowań. Fajnie też, że masz już"odzew" ze szkoły. Znaczy się, radzisz sobie jako tako z finansowaniem tego.
            Z opisem astro się nie martw, niewiele osób "lubi rozkminiać" cudzy horoskop w ogóle, a teraz naturalne są opozycje w tranzytach. niekoniecznie w rytmach, to jest tu najważniejsze. Zajrzę później w karty, bo ... mnie kusi big_grin
            Ta Straż nie będzie kolidowała z dojazdem na studia?
              • sekatoor Re: Apteka jaka odpowiedz z rekrutacja 29.07.21, 13:27
                Wiesz,karty były tak szokujące, że na razie trudno mi uwierzyć, żeby to była prawda, nic nie myślałem. Bardzo chętnie, jak się namyślę to pewno znajdę jakiś model niedopracowany przez żonę ;D .
                Karty... poproś o co innego!!! Albo później, ale wyrzuciłem ze Śmiercią,chociaż okiełznana się wydaje, to Wieża już nie, ani też Demonek w środku tego całego "zajścia.
                Co mnie podkusiło???
                A Krakowie jest w ogóle możliwość aplikowania na strażnika? Czy do dziury trzeba do, np. do Karpacza czy Zakopca ;D?Z Czechami to mamy mniejsze siły i raczej polubowne ...;D
                Na to samo nie powiem,w Wadowicach i okolicach - Andrychowie ostatnio "namierzono" strong Mariusza ;D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka