Dodaj do ulubionych

Sprawa Kapłan lub 5 Kielichów

20.07.21, 19:20
Umówiłam sie wstępnie na spotkanie , wczoraj odwołałam , na dzisiaj przeniosłam , ale prosilam aby zaczekał na mnie kolega jak wyjdzie z zajęć .
On milczy - hmm nie wiem czy kontaktować się czy olać sprawę.

To On:Rycerz Monet - ---
Obserwuj wątek
  • andgie Re: Sprawa Kapłan lub 5 Kielichów 20.07.21, 21:08
   Ogolnie się zgadzam. Bądź miła i koleżeńska, ale nie wykazuj już więcej inicjatywy , niech on przyjdzie do Ciebie. Słońce jest potężne i samodzielne, to ono ogrzewa, nie potrzebuje czyjeś energii 🙂
   Królowej Monet się wiedzie 😊
     • sekatoor Re: Sprawa Kapłan lub 5 Kielichów 22.07.21, 09:02
      Wydaje mi się że andgie świetnie interpretuje temat, ale Słońce to takie dziecko też trochę w człowieku , nie wydajesię wam, że ono dodać Świat stworzą pewne napięcie, które przy rozładowaniu przechodziw nadmiar -10 Kijów?
      Nie wiem wydaje mi się że karta bez rewersów, ale też nie wiem jak wróżycie i czy bierecie pod uwagę dociąganie dla precyzji czy bardziej ogólną interpretację?
      Bo rzecz jana chodzi wam o najlepsze zachowanie się w danej sprawie ale Świat to spełniony cykl, a niekoniecznie szczęśliwy jeśli wziąć dwie strony medalu poid uwagę.A Słońce jeszcze mniej...
      Kapłan uwielbia za to moralizować i mimo że Świat jest silniejszy zawładnąć Słońcem,Suliga to jako zachwianie AW tłumaczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka