Dodaj do ulubionych

Taki rozkład na relację -widział ktoś coś takiego?

23.07.21, 17:55
Witam wszystkich po długiej nieobecności. Moja Talia długo odpoczywała. I nadal często odpoczywa.
Ale ostatnio popelniłam taki rozkład.
I? Szczerze pisząc to " zwalił mnie z nóg". Nie żebym się przestraszyła, ale powiem, że poczulam się trochę nieswojo.
Zinterpretowałam to ogólnie rzecz biorąc na NIE.
Chciałabym poznać Wasze zdanie. W rozkładzie na uczucia i zamiary mnóstwo kart uznawanych ogólnie za jedne "z najgorszych" w talii czyli - 10 Buław, 5 Monet, 5 Mieczy, Wieża, 4 Miecze, 9 Mieczy. No nie!
Jedyną "dobrą kartą jest tu 10 Monet, ale otoczona tymi "gorszymi". I zinterpretowałam je jako cień czyli negatywnie ( nie stawiam odwróconych).
W nawiaskach bardzo, bardzo skrócona moja interpretacja.
Co wy na to?

Generalnie pytanie wstępne brzmiało:
Jakie są uczucia i zamiary Pana X w stosunku do Pani Y.
rozkład:
1. Jaki On jest -10 BUŁAW -
( zamknięty w sobie, nieasertywny, uparty, przewrażliwiony na swoim punkcie, nie uznający żartów na swój temat, troche "sztywny" brak mu dystansu do siebie i w ogóle, zajęty czymś, )
2. Co ON o niej myśli -5 MONET
( jako żebrzączą o uczucia, jako taką biedną gąskę, a ON nie ma nic do zaoferowania takiej biedzie, potrzebującej pomocy) - nota bene Pani Y jest przeciwieństwem tej 5 Monet
3. Co ON do niej czuje -6 MONET - ( karta ziemska, uczuć tu nie ma, ani ochów ani achów, czysty racjonalizm - ty mi coś, to wtedy ja ci coś)
4. Jak ON ma zamiar postępować -5 MIECZY- ( no, nieładnie chcemy tu postępować, typ typu "zawsze mam rację" - a ja tu wietrzę jakiś podstęp)
5. Jaki jest Jego cel wobec Niej -WIEŻA-
acha, tutaj nastąpiła jakaś gwałtowna zmiana w nim, w sytuacji. Jeśli do tej pory okazywał ci względy- teraz mu się odwidziało, bo np. „odkochał” się. ( było trochę spotkań, ale Pan nagle zamilkł i nie daje znaku życia jak na razie)
6. Co dobrego może JEJ przynieść ta relacja -3 KIELICHY-
(dobą zabawę, może seks ale nic więcej)
7. Co złego może JEJ przynieść ta relacja -4 MIECZE -
wygląda to na jakieś zamknięcie i odizolowanie od innych ludzi, tak jakby chciał miec na własnośc, co zawsze wróży źle)
8. Co jest możliwe między nimi -10 MONET -
( jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni. Cały rozkład jest negatywny , wiec jedna lepsza karta nie zmienia wymowy całego rozkładu.
Czyli: strata, brak pewności, niepewność, wystąpienie konfliktu na płaszczyźnie lojalności.
Straty materialne, przegrana, rabunek, nieszczęśliwe zrządzenie losu,)

9. Do czego dojdzie miedzy nimi -9 MIECZY-
-( do niczego, a jeśli dojdzie, to wróży lęki, fobie, generalnie osoba nie jest gotowa na otwarcie się na miłośc i relację)
10. Jak postępować wobec niego -KAPŁANKA ( raczej trzeba byc tajemniczą, nie odkrywać kart, nie opowiadać o sobie, być powściągliwą)
11. Co robić -5 BUŁAW ( Nie walczyć z wiatrakami.Nie podążać za kaprysami. Nie narzucać się i dac se spokój)

12. Czego nie robić -GŁUPIEC - ( nie wszystko złoto, co się świeci. Nie podchodź do tego w różowych okularach.Nie zaczynaj czegoś od początku, co na starcie nie rokuje najlepiej)
Obserwuj wątek
      • czarnula46 Re: Taki rozkład na relację -widział ktoś coś tak 04.08.21, 15:41
        Jaki on jest 10 bulaw ciężki facet w pożyciu jednym słowem przybity bez humoru

Co myśli o niej 5 denarow brak uczuc jakichkolwiek

Co czuję 6 denarow dokładnie ja tobie dam ty mi interesownośc

Jak ma zamiar postępować 5 mieczy gra nieuczciwie ma być po jego myśli
        Co dobrego przyniesie relacja dobrą zabawę nic więcej

Co złego przyniesie smutek brak uczuc będzie musiała się wyleczyć po nim

Co możliwe między nimi 10 denarow to denary nie ma uczuc jemu ta znajomość musi się opłacać to też w pewnym sensie interesowności czyli np sex

W kaplance niech nie otwiera sie uczuciowo bo 9 mieczy 4 mieczy mówi samo za siebie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka