Dodaj do ulubionych

Ważna rozmowa z szefem ;-( ? ;-) ?

28.07.21, 01:09
Jutro mam ważną rozmowę z szefem co dalej w sprawie pracy. Jestem zawieszona specjalnie choć nieoficjalnie przez kierownika, który nie dopuszcza mnie do obowiązków w pracy.
Jestem na liście ,ale nie przychodzę do pracy .

Chcę to poruszyć z głównym szefem , być moze on coś zadecyduje - bo nie mam zamiaru siedzieć jak mogę przychodzić i pobierć zarobek za pracę.

Tak przedstawić sprawę 8 Kielichów (paż monet)
Pokazać emocjonalną stronę sytuacji, tego że czuję się pominięta i odrzucona przez szefa,który adoruje paru pracowników a innych ma w powietrzu.
Nadal jestem chętna i chcę wykonywać ten zawód Paż monet, ale nie mam warunków stworzonych bo z pozycji pazia trudno coś zrobić jak kłody pod nogami 8 kielichów.
Parę sytuacji przytoczyć z tej sprawy 8 kielichów ,aby szefa uświadomić ,że to nie mój wymysł ale sytuacja mnie zmusiła do spotkania,przedstawienia swojej opinii.


Tak się zachowywac Królowa Monet i Kaplanka
Przygotować się od a do z w punktach.
Pokazać że osiągnełam dużo w tej dziedzinie- np. prawo jazdy kat c dla kobiety.. . Głównie robiłam to w celu awansu i zmiany grupy na wyższy lewel ..ale wszystko ku " firmie i dla Nich ave !
Emocje górą a tu trzeba się powstrzymać Kapłanka- nie napierdzielać jak po bandzie po kierowniku cham*e tylko z kulturką przedstawic konkrety.


To zaproponować 5 Buław i Moc

Zmiana grupy? Lub że chce stanąć do konkurencji czyli nie dam się złamać facetowi - prędzej to on odejdzie niż ja .
Nie chcę ustąpić bo kierownik jest facetem ,który jednych docenia za nic a drugich pomija bo robią konkurencję tym co nic nie mają


To szefa wrażenia ze sprawy Głupiec i 8 Kijów
To nowa sprawa,dużo gadania a tak naprawdę nic się nie stało Głupiec .

Tak dalsza przyszłośc w tej " firmie" Wieża
Zmiany ,wszystko się zburzy by powstał nowy ład.
Na Wieżę rycerz buław,królowa kielichów,rycerz mieczy,9 mieczy

Zmiany idą ,aż czuje te pioruny . Postawić się kierownikowi wyżej stopniem i to da wynik w formie fajnie ,że sprawę naświetliłam , ale blokada i niechęć do wykonywania tej rpacy czyli powrót - Rycerz Mieczy przyjdzie i zmieni się w problem 9 mieczy.
W skrócie z deszczu pod rynnę wyląduje...


Obserwuj wątek
  • aprepopa Re: Ważna rozmowa z szefem ;-( ? ;-) ? 29.07.21, 10:20
   Napisałaś wczoraj o 1. w nocy, więc nie wiem, czy ta rozmowa już dziś odbyła się, czy ma odbyć jutro? W 1. punkcie przedstawić chęć powrotu do swoich obowiązków i ogólnie powiedzieć szczerze, że jesteś rozczarowana pomijaniem Cię, odrzuceniem Twoich usług. W temacie zachowywania się, to pokazać się jako kobieta zainteresowana tylko swoimi sprawami i kwestiami praktycznymi, a w cień usunąć eteryczną stronę swojej kobiecości. Konkretnie, dyplomatycznie i jeśli będziesz coś wyciągać na światło dzienne, to najlepiej tylko konkrety, a nie subiektywne odczucia. Zaproponować możesz tylko swoją siłę przebicia, w sensie dać wyraźnie do zrozumienia, że jesteś gotowa dać z siebie wiele i nie boisz się pracy w zespole i konieczności wykazania się w nim, lub samodzielnie. Wrażenie szefa może być mocno powierzchowne (jeśli do spotkania dojdzie w umówionym terminie!), jakby to nie był dla niego problem i tu pytanie, czy pójdzie to bardziej w zignorowanie, czy w szybkie załatwienie, ale w efekcie może być to dla Ciebie lekko szokujące i też widać, że zwyczajnie skumulowało się u Ciebie sporo silnych emocji odnośnie tej sprawy i gdzieś ujście muszą one znaleźć...
  • sekatoor Re: Ważna rozmowa z szefem ;-( ? ;-) ? 30.07.21, 07:06
   Piszesz po trochu o jej horoskopie,również potwierdzają się karty które teraz lepiej rozumiem, chociaż Wieża ma na ogół mniej poszanowania do naszych pragnień, a więcej do innej, tej strony bliskiej materii.Bozia mianowicie - w g osób popularnych nie wybiera, jak będziemy się"rozjeżdżać" z prawdą widoczną, to nas z wyżyn strąci.
   A prawda jest taka, jak i środowisku urzędniczym - możesz chodzić tylko do 1 pracy czy szkoły, i w 1 miejscu naraz.Stąd "urzędników"zaangażowanych w swój Uniwerek (np. p.Hanię Gronkiewicz która dodatkowo lansowała się w kościele i jeszcze robiła dobre wrażenie) się w Polsce ... wyrzuca.
   Ta "eteryczna" strona to jej osobowość, z Wenus w roli głównej, gdzie postawiła na zainteresowania własną osobowością,( pragnąc je teraz połączyć z Marsem w 10 domu). która, choć miła ,przegrała z kierownikiem, który teraz wesprze się faktem, że chciała iść na urlop a za "majówkę" w rodzaju prawka na kategorię C i matury, nie da jej pieniędzy. Nic nie mówiąc o miłych dla ucha wieściach o Szkole Bezpieczeństwa Wewnętrznego po urlopie bezpłatnym na maturę bo to tak, jakby w ogóle pracownika " nie mieli", mianowicie nie jest to osoba dyspozycyjna. A TYLKO dla takich jest miejsce pracy. Aplikacja w innej miejscowości to tak jakby ten rodzaj też chęci wejścia z deszczu pod rynnę, Magda/Karolina. Zgadza się wszystko, tylko oświecenie Wieży, że on ma ściśle mówiąc, trochę racji to też prawda, stąd pewno nie wie nic o twoich działaniach (8 Kijów i Głupiec). Magda przygrzałaś w tą kwadraturę a teraz chcesz wyjść na prostą jakby nigdy nic się nie stało... Pewno dlatego karty takie wyszły żałosne. Oni pewno by chcieli osobę zaangażowaną w swoje zajęcie, która udziela się jeszcze i po godzinach, a nie kogoś kto raczej robi klakę i egzaminy, nie będąc zaangażowany w materii. Stąd i karty, które oznaczają Śmierć - albo - albo, studia na które chodzisz i musisz zdzierżyć 5 lat na parowarze od mamusi oraz chodzić na wykłady, od 8 do 18 różnie rozmieszczone, albo praca, gdzie też musisz chodzić,od 8 do 18 niekiedy, w "kieracie". No i stanie się"czegoś zadość". Albo ta wymarzona, może i celnika, gdzie w Straży by kogoś owszem, nad granicą chcieli. Tylko studium na celnika, o ile dobrze pamiętam, też jest dwuletnie co najmniej, i wcale mniej obowiązków nie ma - wiem, bo moja rodzina aplikowała ."Szarpie cię "nie powiem, tak jak i mnie kiedyś, tylko u mnie to miało ostry przebieg - i konieczność - do bólu - przejścia w związku z tym wszystkim na płaszczyznę polubowną.Stąd też u takich jak ja masz trygony (bo nie mogę, ale muszę zgodzić na coś, żeby pracować i mieć swoje życie) - a sama masz kwadratury oraz konflikty w pracy. Zauważ może, że tak naprawdę to jesteś już w 5 miejscach na raz i nie zgodzisz się rzekomo na nic - stąd i Śmierć i 9 Mieczy, która nastąpić musi - albo rybki, albo akwarium.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka