Dodaj do ulubionych

Co on do mnie czuje?

09.09.21, 02:23
W rozkładzie pojawił się jako pierwszy rycerz kielichów, potem dwójka kielichów a na końcu papież.
Po spytaniu czy chce związku (bo jest to nieoficjalna relacja) wyszedł rydwan, dziesiątka buław i wisielec.
Obserwuj wątek
    • czarnula46 Re: Co on do mnie czuje? 09.09.21, 11:38
      Jeżeli relacja nieoficjalna przypuszczam że Pan żonaty w tym Kapłanie. On nie chce żadnego związku chce przyjemnie spędzać czas. Rycerz Kielichów jest może i fajny ale nie stały w uczuciach. Kiedyś to może się skończyć
    • doris000 Re: Co on do mnie czuje? 09.09.21, 12:26
      Uważa cię za bratnią duszę, lubi spędzać czas gdyż nadajecie na podobnych falach, uczucie owszem z jego strony jakieś jest, ale z jakichś powodów nie chce stałego związku, gdyż są ku temu jakieś przeszkody na chwilę obecną nie do pokonania więc chciałby, aby Wasze znajomość trochę przyhamowała. W najbliższym czasie wycofać się na jakiś czas, gdyż będzie czymś innym mocno pochłonięty
    • sevrena Re: Co on do mnie czuje? 11.09.21, 13:55
      Nie da się o niego po prostu zawalczyć ? Bo mi się wydaje,że RKiel. jest chętny, a w Wisielcu sobie przemyślał, że może ty będziesz niechętna ale Rydwan to chęć rozwoju i dominacji, ruchu naprzód? .
    • kleopatra40 Re: Co on do mnie czuje? 25.09.21, 21:17
      Co czuje? rycerz kielichow, 2 kielichow i arcykaplan? Jest toba zainteresowany, na karcie rycerza kielichow, pan idzie z gestem, podobnie potwierdza karta 2 kielichow, jednak moze robic ci pranie mozgu (arcykaplan) o milosci (2 kielichow), wiec nie daj sie omotac. Mozliwe takze ze juz kogos ma. Tak czy owak, jest zainteresowany, ale narazie nie na stale.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka