Dodaj do ulubionych

Przyznajecie sie, ze stawiacie karty?

19.09.21, 11:31
Jak ludzie reaguja? U mnie w pracy rozmawialismy o hobby,i... nie przyznalam sie. Nawet w cv czasem ludzie pisza, jakie maja hobby, jak spedzaja wolny czas, ale wpisanie kart do cv to chyba wrecz dyskwalifikujacy pomysl. Co sadzicie?
Obserwuj wątek
    • moniczka007 Re: Przyznajecie sie, ze stawiacie karty? 19.09.21, 11:42
      Ciekawy temat. Ogólnie ludzie źle na to reagują - raz przyszłam się w pracy, że mam takie hobby i interesuje się zjawiskami nadprzyrodzonymi, to ludzie patrzyli na mnie jak naiwną dziwaczkę. Myślę, że ci "przyziemni" uważają na nas za oderwanych od rzeczywistości, tak więc aktualnie stawiam karty już tylko sobie i nikomu się do tego nie przyznaję.
    • sevrena Re: Przyznajecie sie, ze stawiacie karty? 21.09.21, 10:16
      Do CV w czasach Pis to bym nie wpissywała
      W pracy? No cóż,można mieć do czynienia nawet z odpowiedziami ludzi nietolerancyjnych. Aprzyjaciołom przyznaję się natychmiast, mimo, że nikt tego ruchu nie zrobił,wierzę w ich uczciwość, ale nie wszyscy tak robią...
      Czasami mam do czynienia z wypowiedzią typu... Tak, MAM KARTY (oh, great!Andd... I am too...) ... ale ich nie stawiam!!! (po co się tym chwalisz? Wszystkie są o seksie?)
      "Tajemnicza siła myląca palce" pomyliła na full reason - wyszłopodobnie jak "gwałcisz" ;D
      Taaak, to Manara i Kochankowie...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka