Dodaj do ulubionych

dlaczego ona mnie obserwuje?

20.09.21, 18:51
Chodzi o kobietę z mojej pracy, znacznie wyżej postawioną ode mnie. Zauważyłam, że mnie bacznie obserwuje od dłuższego czasu - nic nie mówi, tylko się dziwnie patrzy. Często czuję jej wzrok na sobie gdy przechodzę obok. Wydaje się zawstydzona, gdy zagadam do niej, a przecież ona jest na wyższym stanowisku więc to ja powinnam być zawstydzona jak już coś. Wydaje mi się dziwne jej zachowanie. Np. dziś gdy szłam za nią do toalety to aż kilka razy się odwróciła i spojrzała na mnie, co wydało mi się dziwne. Na co dzień nie rozmawiamy gdyż z pewnych względów czuję do niej dystans. To bliska znajoma mojej dyrektor, przyjaźnią się - może o mnie rozmawiają, tylko dlaczego i niby o czym?
Dlaczego ona mnie obserwuje?: Królowa monet, Mag, Królowa mieczy - i powiem szczerze, że nie mam zielonego pojęcia...Nie wiem, może po prostu wydaję się jej osobą atrakcyjną, dobrze ubraną i dlatego lub sobie popatrzeć na mnie, jak to jestem dzisiaj ubrana? ;P Jednakże uważa mnie raczej za osobą surową, niedostępną dlatego utrzymuje ów dystans?
Obserwuj wątek
    • czarnula46 Re: dlaczego ona mnie obserwuje? 21.09.21, 10:25
      Ten Mag między Krolowymi? Może ona ma jakiś interes do Ciebie albo z czymś wyskoczy? MAG to kombinator też może uważaj obserwuj bacznie otoczenie.
      Ale pierwsza myśl moją była taka..Może jest głupia 😁
      A może jej się podobasz w sensie 😁 erotycznych
      • moniczka007 Re: dlaczego ona mnie obserwuje? 21.09.21, 18:54
        Wydaje mi się, że ona jest jak najbardziej hetero, zresztą ja też smile Ona miała kiedyś romans z chłopakiem z mojego działu, potem się ukrywali w pracy i chyba obwiała się że ja mu go jej odbiję i chyba od tamtej pory tak dziwnie się na mnie gapi (może on coś jej powiedział), ale on nie pracuje z nami już od dawna, a ona nadal się gapi...
    • aprepopa Re: dlaczego ona mnie obserwuje? 22.09.21, 14:31
      Może wiedzieć, albo nawet wyczuwać pewne kwestie i dlatego "uważa na Ciebie". Sporo o niej wiesz i stawiasz karty, więc w sumie instynkt samozachowawczy może jej to podpowiadać plus wyraźny element kobiecej rywalizacji.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka