Dodaj do ulubionych

czy uda się znaleźć nową pracę?

20.09.21, 19:26
Podniosłam swoje kwalifikacje zawodowe i od roku regularnie wysyłam CV ale nic - było kilka telefonów, ale finalnie nikt nie zaprosił mnie na 2 etap rekrutacji. Zaczynam więc już tracić wiarę, że się uda... Czy w ciągu roku uda mi się znaleźć nową pracę?: As pucharów. 6 buław, 10 pucharów
Wow, jakie pozytywne karty! Karty trochę "uczuciowe", ale czym w tym układzie mogą oznaczać znalezienie stabilnej pracy, którą się lubi?
Obserwuj wątek
    • sevrena Re: czy uda się znaleźć nową pracę? 21.09.21, 10:08
      Dużo radości z rodziny. Dużo osób ma w tym względzie b. pozytywne względem np. Boskiej Opieki, albo Anioła Stróża, może to być też np. firma rodzinna - zwłaszcza z Asem Kielichów, który jest wynalazczy i inspiruje,czasami b.trafnie.
      Jeśli jednak system jest bez rewersów to pojęcia nie mam... najszybciej wyjdzie energia, jeśli się komuś będzie zdawało podobnie to może w obliczu tylu pozytywnych kart wyjść full sukces -ale równe karty świadczą np.wszystkie równo odwrotnie i co wtedy?
      Powiedz, jak stawiasz - będzie łatwiej się wczuć...
      • moniczka007 Re: czy uda się znaleźć nową pracę? 22.09.21, 10:28
        u mnie zawsze as pucharów oznacza nowy początek, a 10 puch stabilizację, ewentualnie może to być też jakiś nowy początek (zmiany lub nowe stanowisko) w obecnej pracy?
        Ja stawiam zawsze na 3 karty, które pokazują historyjkę i losuję zawsze z kart prostych (nie używam odwróconych)
    • aprepopa Re: czy uda się znaleźć nową pracę? 22.09.21, 14:13
      W ciągu roku od teraz, a nie do końca tego roku, tak zrozumiałam. Dziwne karty na nową pracę. Układ romantyczno-rodzinny, tak średnio zdrowy. Funkcjonować w tym może być z pozoru miło, ale jest w tym jakieś "wejście na emocje", ryzyko emocjonalnego uzależnienia. Z drugiej strony pytanie było "czy uda się", a nie np. jaka będzie sytuacja zawodowa w okresie do roku czasu, więc pytanie było zamknięte... Dlatego można to odczytać też jako: radość w sercu i tego życzę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka