Dodaj do ulubionych

czy najdę kogoś do związku w najbliższym czasie?

20.09.21, 19:33
Czy w najbliższym czasie (do 3 miesięcy) poznam kogoś, z kim będę mogła wejść w związek: 10 buław, Paź pucharów, Cesarzowa i Koło fortuny jako karta uzupełniające całość.
Tak, ale czeka mnie (albo nas oboje) wiele pracy nad sobą i tą znajomością, gdyż Pan będzie najprawdopodobniej ode mnie młodszy i nieśmiały, będzie bał się do mnie odezwać, gdyż w tej Cesarzowej będę go onieśmielać? wink To może być znajomość karmiczna lub z przeznaczenia, a jak znam życie takie relacje nie są łatwe ;/
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: czy najdę kogoś do związku w najbliższym czas 22.09.21, 14:24
      10 buław na starcie i X Koło Fortuny na końcu to może być informacja, że pytanie jest "źle zadane". Do 3 miesięcy można kogoś poznać, a dopiero po tym czasie dojść do chęci wejścia w związek, albo wejść w tym czasie w związek i równie szybko z niego wyjść... Chodzi o krótki czas (3 miesiące) i pytanie o związek, czyli "wiązanie się" z kimś. Stąd może być karta presji i przygaszania wszystkiego na starcie i niebezpieczeństwo przyblokowania tym "koła losu". Możliwe, że masz jeszcze jakieś nierozwiązane sprawy emocjonalne, albo tendencję do jakichś zachowań związkowych i jest niebezpieczeństwo wniesienia tego w ten okres 3 miesięcy. XV Diabeł z sumowania tych kart mnie nie do końca dziwi przy 10 buław, X Kole Fortuny i tych dwóch nierównych dworskich.
        • aprepopa Re: czy najdę kogoś do związku w najbliższym czas 27.09.21, 00:59
          Oczywiście, że wolno zapytać. Dwie ostatnie są dworskie? To chyba WA, jeśli dobrze widzę? Dworskich nie wlicza się do sumowania chyba metodą Banzhafa, a ja najchętniej wyliczam metodą podaną przez Starowieyską:
          10 buław (10)
          do Pazia kielichów przyporządkowane jest z WA XIV Umiarkowanie (14)
          III Cesarzowa (3)
          X Koło Fortuny (10)
          = 37.

W tej metodzie nie redukujemy, jak chyba u Banzhafa (3+7), tylko przy sumie powyżej 22 odejmujemy do skutku właśnie sumę WA, więc 37-22=15, czyli XV Diabeł.
    • dark_september Re: czy najdę kogoś do związku w najbliższym czas 25.09.21, 22:52
      Myślę, ze wokół Ciebie już są potencjalni kandydaci do związku, ale możesz ich w tej Cesarzowej nie dostrzegać lub ich odstraszasz zachowaniem (np. w ich oczach wywyższasz się lub jesteś z wyższej póki dlatego uważają, że za wysokie dla nich progi). Paź kielichów to czasami cichy wielbiciel lub ktoś jeszcze niedojrzały. W tym paziu powinnaś zwracać uwagę na mężczyzn młodszych od siebie, nieśmiałych gdyż to z czasem może przerodzić się w poważny związek w tej Cesarzowej. Koło fortuny często wróży nagły obrót spraw, czyli jeśli do tej pory byłaś sama, to nagle coś może się odmienić i wejdziesz nagle w związek, nawet jeśli teraz się na to nie zanosi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka