Dodaj do ulubionych

dlaczego taki jest?

24.09.21, 10:24
Witam, proszę o pomoc w rozszyfrowaniu, dlaczego nowy kolega z pracy jest dla mnie taki niemiły? Traktuje mnie bardzo oschle i z góry, czasami po chamsku się odzywa i i ignoruje mnie gdy próbuję do niego zgadać. Wydaje mi się, że on taki jest z natury nieokrzesany albo ma coś do kobiet, z drugiej strony ze wspólną koleżanką rozmawia normalnie.
7 buław, Wieża, As pucharów - karty pokazują że jest osobą ostrożną, po przejściach na tle uczuciowym, gwałtowną i wybuchową, ale możliwe też że mu przypominam jakąś kobietę z przeszłości co mu zalazła za skórę lub po prostu mi nie ufa w tej 7 buław...Jak myślicie?
Obserwuj wątek
    • aprepopa Re: dlaczego taki jest? 24.09.21, 15:42
      Wchodzisz na jego "teren" pod względem energetycznym. Próbując do niego zagadywać wzmacniasz niechęć, wywołujesz reakcję obronną. To może być związane z Twoją energetyką (kwestia cech charakteru, zajmowanie się ezoteryką itp.), to może być "przewrażliwienie" z jego strony, taka "chemia", ale w negatywnym znaczeniu. Może jest w jakimś punkcie słabszy i stąd broni się choćby profilaktycznie, ale to niczyja "wina". Działasz na niego tak trochę, jak płachta na byka.
      • doris000 Re: dlaczego taki jest? 24.09.21, 16:52
        "Działasz na niego tak trochę, jak płachta na byka." - raczej nie aż tak potrafię wyczuć gdy kogoś drażnię i nie sądzę, że o to tu chodzi...A zagadywać zagaduję od niedawna, a kolega jest od samego początku dla mnie nie miły i trzyma dystans. Co do reszty się zgadzam. Widać, że to facet po przejściach z kobietami, jednocześnie bardzo wrażliwy pomimo całej tej swojej wrednej otoczki, a ja jestem dość męskim, dominującym typem kobiety więc faktycznie to może mu się nie podobać we mnie, zwłaszcza że sam taki jest więc pewnie woli mieć do czynienia z uległymi kobietami.
        • aprepopa Re: dlaczego taki jest? 24.09.21, 17:19
          Po Twoim opisie, to raczej wyczuwasz, że go drażnisz ("taki niemiły", "bardzo oschle i z góry, czasami po chamsku"), ale to zawsze jakaś "reakcja" na coś. Nie musisz zgadzać się, bo i tak nie zweryfikujemy, co w jego myślach siedzi, ale faktycznie podziękować nie potrafisz. big_grin
          • doris000 Re: dlaczego taki jest? 24.09.21, 18:09
            No więc dziękuję, jeśli nie podziękowałam smile Po prostu skomentowałam, co wg mnie nie pasuje do mojej sytuacji (jak również do kart, które wyszły), ale także wymieniłam co pasuje , a koleżanka już się unosi niewiadomo czemu, zapewne dlatego że napisałam coś się nie zgadza ? Bo zauważyłam, ze na tym forum jeśli nie zgadzasz się z czyjąś interpretacją, to jesteś właśnie ten zły... I będę podtrzymywać, ze nie o zwykłe drażnienie tu chodzi a raczej to jest coś głębszego
          • doris000 Re: dlaczego taki jest? 24.09.21, 18:13
            aprepopa napisała:
            "Nie musisz zgadzać się, bo i tak nie zweryfikujemy, co w jego myślach siedzi"
            Planuję go o to zapytać jeśli dalej tak będzie lub przynajmniej popytać naszą znajomą, co on do mnie ma.
    • dark_september Re: dlaczego taki jest? 25.09.21, 22:43
      Jest taki gdyż jest bardzo uczuciowym mężczyzną po trudnych przejściach i w ten sposób broni się przed ewentualnym zranieniem przez innych. Po pierwszych kartach widać, ze już nie raz doznał krzywdy od ludzi i bardzo to przeżywał więc wytworzył sobie taką zewnętrzną maskę, aby nie dać sobie ponownie wejść na głowę. Myślę, że w gruncie rzeczy jest inny niż go postrzegasz i może potrzebuje czasu, aby się do ciebie przekonać, gdyż w jakiś sposób tobie nie ufa i czuje zagrożenie. Może spłoszyłaś go jakimś swoim zachowaniem lub uraziłaś słowem?
      • doris000 Re: dlaczego taki jest? 27.09.21, 17:32
        Dzięki za odpowiedź - ale ja jestem cały czas dla niego miła i ugodowa, to on jest złośliwy i surowy. Czasami mi się wydaje, że to człowiek traktujący wszystko zbyt poważnie i bez poczucia humoru. Dowiedziałam się dzisiaj, że będziemy siedzieć koło siebie w pracy w tym samym pomieszczeniu i na samą myśl robi mi już się niedobrze.
    • aprepopa Re: dlaczego taki jest? 27.09.21, 00:29
      "Po prostu skomentowałam, co wg mnie nie pasuje do mojej sytuacji (jak również do kart, które wyszły)"

Jeśli widzę 7 buław obok XVI Wieży, to nie mogę napisać inaczej, niż napisałam. Jeśli moja interpretacja nie pasuje do Twojej sytuacji, to nie pasuje....dla mnie spoko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka