Dodaj do ulubionych

3 monet, 6 mieczy, 2 puchary

25.09.21, 08:42
Witam Was wszystkich. Zauważyłam, że większość osób na tym Forum stawia na 3 karty więc i ja spróbuję jednocześnie prosząc Wasze opinie, jak Wy widzicie ten rozkład, gdyż przyznam że jeszcze średnio mi idzie samodzielne interpretowanie kart.
Moje pytanie do kart Tarot (Złoty Tarot) dlaczego nie od dłuższego czasu nie pojawia się w moim życiu nikt chętny do związku? Wyszły takie karty: 3 monet, 6 mieczy, 2 puchary.
Moja interpretacja: przyczyną może być fakt, że za dużo energii i czasu pochłania mi praca, ciągły pośpiech i zajmowanie się domem (jestem samotną matką więc na nadmiar czasu nie cierpię). Może też za mało spędzam się z ludźmi, z tym że przecież jak ktoś ma kogoś poznać, to może go poznać wszędzie - w komunikacji miejskiej, sklepie, pracy, w drodze, ale ja nikogo nie poznaję. Latem dużo kręciłam się po mieście, bywałam w miejscach pełnych ludzi, ale też żadnego chętnego mężczyzny nie poznałam. Gdy zagadam do faceta to zwykle są jacyś speszeni i mnie unikają lub dają nogę gdy dowiedzą się, że mam dziecko i 40 lat (wyglądam dużo młodziej). Jeśli już uda mi się kogoś zapoznać np. w pracy czy przez Internet, to tak samo szybko znikają jak się pojawili, albo okazuje się że są zajęci.
Ma ktoś z Was inne pomysły?
Pół roku temu byłam u wróżki co miała dobre opinie i wiele osób ją polecało, na rozkład ogólny. W sferze miłosnej powiedziała, że to co się dzieje ma podstawy komiczne (czego ja nie widzę w moich kartach) i zły okres już się kończy i że pod koniec tego lata poznam w końcu mężczyznę zdecydowanego na związek, z którym stworzę coś stabilnego. Oczywiście nic takiego się nie wydarzyło, choć rozglądałam się za nim gdzie się da aby szczęściu pomóc...
Obserwuj wątek
  • pinacolaaada Re: 3 monet, 6 mieczy, 2 puchary 25.09.21, 08:48
   Z drugiej strony teraz na forum wyczytałam, że 6 mieczy też może być kartą karmiczną i jest "kartą bramą" wskazującą na zmiany i nową drogę, a na końcu rozkład jest optymistyczna karta która może skazywać, że faktycznie ten zły okres się kończy, ale póki co nic się nie zmienia na lepsze...
  • dark_september Re: 3 monet, 6 mieczy, 2 puchary 25.09.21, 22:45
   Ja tu nie widzę odpowiedzi na Twoje pytanie, ale informację - radę od kart, że jeśli trochę popracujesz nad sobą (to już ty powinnaś wiedzieć, o czym mowa) i coś zmienisz w swoim obecnym życiu, to w końcu nastąpią długo wyczekiwane zmiany na lepsze i w końcu kogoś poznasz.
  • aprepopa Re: 3 monet, 6 mieczy, 2 puchary 28.09.21, 14:42
   3 monet, 6 mieczy, 2 pucharów.

   Dlaczego? Osoby w Twoim zasięgu (np. Twoje środowisko, wolni i podobni wiekiem itp. ) są ostrożniejsi, praktyczniejsi i przedkładają nad przypadkową, miłą pogawędkę z nieznajomą, inne czynniki.... Tak, jakby najpierw sprawdzali, "czy to ma sens", a dopiero potem wchodzili w to np. emocjonalnie... Dlatego może takie próby poznania kogoś przypadkowo już nie pasują do Twojej "grupy docelowej".
   • pinacolaaada Re: 3 monet, 6 mieczy, 2 puchary 05.10.21, 12:56
    dziękuję bardzo - zgadzam się, jednak to nie zmienia faktu, dlaczego to się przytrafia akurat mnie. Znam wiele osób w moim wieku i starszych, które nie mają problemów z poznaniem partnera, a ja jakoś nie mogę, od dawna nawet nie udaje mi się nikogo poznać, chociaż bywam tu i tam, pracuje w dużej firmie gdzie jest pełno ludzi, dużo jeżdżę w sprawach zawodowych i jestem osobą zadbaną i rozmowną ...
    • sekatoor Re: 3 monet, 6 mieczy, 2 puchary 06.10.21, 16:52
     rozumiem,że to jest odpowiedź kart na temat " dlaczego nie mogę nikogo poznać" czy "dlaczego sięto przytrafia akurat mnie'?Jedno,dość"wielkie" może być nawet skojarzone z ho(r)rorskopem. Np., kiedy masz np.układ Saturna w 7 domu, dość charakterstyczny u osób z astroproblemami.Drugi, mimo zadbania i ładnego zewnętrza- możesz być poczytana u ciebie w otoczeniu jako
     1. osoba, która już "ma kogoś" ale nie chce powiedzieć
     2. Osoba zadbana,ale zbyt np."biedna" dla osób dookoła które pokazują np.majątek... a rzeczą wróżbity byłaby odpowiedź natchmiastowa i intuicyjna.
     3. Z rewersem i czy syntezą,czy np. dostawiane do precyzji w ujęciu?
     4. Dużo jeżdżę w sprawach zawodowych...twoje kontakty opierają się tylko o zawód czy są otwarte również poza? Chcesz tego czy boisz się związku.? Dziecko - już "odchowane" czy maluch a ty ok. 40 chcesz pomocy w ciężkiej pracy "wolniaka" ? A może i rozwodnika?

     Z tego co wiem - to ciężko "dorwać" jakiegoś menia posiadając nie odchowane dzieci, ale pytasz nawet o podstawę, czyli o poznanie kogoś wartościowego.
     Dwa - nawet czasami,"gostek " od taxi czy kuriera może być fajowym partnerem..big_grin albo hydraulik "złota rączka" świetnym rozmówcą...innym razem, nikogusieńko w opcji szef - znajomkowie z biura, opcja 5 osób nie traktują cię jako nic oprócz przylepca do papiórów.
     O to chodzi ?Jak nie odwracasz to np. 2 puchary to może być tylko sygnalizacja związku, a 6 mieczy odległości, wg. jakiegoś miłego mi systemu...
     Odpisz, proszę, to będziemy wiedzieć, gdzie ta luka - w rozumowaniu -jest .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka